Miss Universe mbërrin në Shqipëri/Promovon Tiranën

Miss Universe Sheynnis Palacios ka mbërritur mbrëmë në aeroportin e Rinasit teksa është pritur nga producenti Eduart Deda dhe delegacioni shqiptarë.

Bukuroshja nga Nikaragua, modele dhe prezantuese, e ka marrë kurorën e më të bukurës në nëntor të vitit të kaluar, (2023) në El Salvador.

Palacois, me ardhjen e saj në Shqipëri, pritet të promovojë Tiranën dhe brendin e Miss Universe.

Pamjet e para të mbërritjes së Miss-it janë shpërndarë nga faqja zyrtare e Miss Universe Albania.

View this post on Instagram

A post shared by Miss Universe Albania (@missuniversealbania)

 


Shtuar 11.05.2024 15:32