Meta uron homologen e tij për ditëlindje: Edhe 100 pranvera të tjera për Vjosën

Presidenti Ilir Meta, përmes një postimi në Facebook, ka uruar për ditëlindje, homologen e tij në Kosovë, Vjosa Osmanin.

“Edhe 100 pranvera të tjera për Vjosën sot në ditëlindjen e saj!”, shkruan Meta.

Osmani u lind me datë 17 maj të vitit 1982 dhe sot  ka mbushur 39 vjeç./albeu.com

Shtuar 17.05.2021 14:53