Meta shijon të enjten në Shkodër, shoqëron duke kënduar Bujar Qamilin (VIDEO)

Kjo e enjte e ka gjetur presidentin e vendit Ilir Meta në Shkodër. Në Facebook, ai ka ndarë një video ku shihet në një restorant duke ngrënë drekë dhe duke kënduar bashkë me bilbilin e Shkodërs, Bujar Qamili.

“Bilbili i Shkodrës është magjik dhe nuk mund t’i rezistosh, përveçse t’i dorëzohesh talentit të tij”, shkruan Meta./albeu.com

 

Shtuar 20.01.2022 15:24