Makina përplas këmbësoren në Lungomare

Mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një aksident i rëndë në Lungomare të Vlorës.

Burimet bëjnë me dije se një makinë ka përplasur një këmbësore.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur e plagosur një grua. Qytetarja ka marrë dëmtime të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shtuar 30.06.2021 08:20