Majë skafit, çfarë publikoi para 22 orësh në rrjete sociale viktima e atentatit në Vlorë (VIDEO)

Delon Troqe u vra mbrëmjen e sotme në Vlorë, në një atentat në zonën e Skelës.


35 vjeçari, pronar i një servisi në Vlorë është vrarë me breshëri kallshnikovi.

Policia ka shkuar në vendngjarje teksa ka shoqëruar disa persona që mund të kenë dijeni për këtë plagosje.

Nga ana tjetër mësohet se janë sekuestruar edhe pamjet filmike rreth zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli për të identifikuar e kapur autorët.

Shtuar 21.05.2021 22:14