Zbulohet identiteti i viktimës në Vlorë

Delon Troqe është viktima nga atentati i ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës.

Troqe është pronari i një biznesi makinash në lagjen ‘Pavarësia’ të qytetit bregdetar, vendi ku i është bërë dhe atentati dhe ku ka ndërruar jetë.

 


Shtuar 21.05.2021 22:03

Tags: ,