LSI-ja e “çmendi” me bori tek shtëpia, Rama: Më kanë mërzitur djalin!

Kryeministri Rama ka reaguar ashpër ndaj LSI gjatë intervistës së Ramës në “Opinion”.

Rama u shpreh i shqetësuar për djalin e tij të vogël, Zahon të cilin sipas kryeministrit e shqetësojnë të bërtiturat e klithmat e militantëve të LSI për të atin.

Edi Rama: Unë nuk e di pse qesh ti Fevzi, nuk e di pse e fute ti tani këtë apo ishte pjesa publicitare e LSI-së. çfarë lidhje ka djali im 6 vjeç që t’i kalojë kjo auto-kolonë rreth shtëpisë dhe të dëgjojëë klithma e britma për të atin.

Kjo është Shqipëria që propozon Lulzim Basha me Kryemadhin. /albeu.com/

Rama i shqetësuar nga LSI: Më kanë mërzitur

 


Shtuar 22.04.2021 22:40