Lajmi i fundit/ I riu përplas me makinë 28-vjeçaren në Tiranë

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të enjte në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë.

21-vjeçari ishte duke drejtuar automjetin ku ka përplasur një 28-vjeçare e cila ndodhet nen kujdesin mjeksor.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 20.06.2024, në rrugën “Xhanfize Keko”, shtetasi D. A., 21 vjeç, duke drejtuar automjetin ka aksidentuar shtetasen K. G., 28 vjeçe, e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Shtuar 20.06.2024 16:59