Hyri në Big Brother VIP, Antonela del shumë shpejt “në origjinë” dhe akuzon keq banorët (VIDEO)

Hyrja e re e Big Brother Albania, Antonela Berisha e njohur për karakterin intrigues ka dhënë shenjat që në ditët e para brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ajo u bë pjesë e këtij reality show të premten, së bashku me Meridianin.

Ndonëse nuk ka shumë që ka hyrë, Antonela nuk ka nguruar të japë mendimin e saj për banorët. Gjatë një bisede me Fifin, ajo është shprehur se brenda shtëpisë ka shumë fallcitet.

“Këtu ka shumë fallcitet, tepër”, ka thënë ajo. /albeu.com/

 


Shtuar 21.11.2021 13:20