5 emrat që mund të ulen në stolin e Man United

Man United është në kërkim të një trajneri të ri pas shkarkimit të Solskjaer.

Shumë emra kanë nisur të dalin që tani si Zinedine Zidane, Brendan Rodgers, Erik ten Hag, Laurent Blanc, dhe Michael Carrick më këtë të fundit i cili u caktua përkohësisht  trajner.

Por nëse Michael Carrick është në gjendje të mbajë drejtimin dhe të kthejë rezultatet, ai mund të bëhet trajner i përhershëm./albeu.com/


Shtuar 21.11.2021 13:31