Humbi zgjedhjet, Basha: Beteja sapo ka filluar

Pasi doli në deklaratë para gjithë shqiptarëve ku pranoi zgjedhjet, Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar sërish në Facebook ku shprehet se beteja sapo ka filluar.

Ndryshe nga sa pritej, ai as nuk ka dhënë dorëheqjen as nuk ka pohuar që këto zgjedhje kanë qenë të pamerituara, ndërsa ka ngritur akuza se votat janë blerë, por pa deklaruar nëse do ta pranojë apo jo këtë rezultat

Reagimi i Lulzim Bashës

Beteja sapo ka filluar dhe ne do ta cojme atë deri në fund, deri në fitore!

Demokracia do të fitojë dhe Shqipëria do të fitojë.

Falemnderit!

Zoti e bekoftë Shqipërinë!

🇦🇱💪❤️

Shtuar 27.04.2021 08:04