Horoskopi 29 Tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi

Planet tuaja po ecin ngadalë, por mos u shqetësoni. Mbani mend se kur  dëshironi shumë diçka, e arrini sido që të jetë, falë aftësive dhe kokëfortësisë tuaj. Kjo e premte ju hapë
rrugën për të arritur atë që keni në mendje.

Në romancën tuaj  bisedoni me partnerin  për planet që kanë të bëjnë me të ardhmen tuaj të përbashkët.

Demi

Po përballeni me një ditë të vështirë prandaj  përgatituni siç duhet për t’ia dalë mbanë. Shumë gjëra mund të mos ndodhin për shkak të qëndrimit tuaj pasiv.
Sigurisht, frika për t’u refuzuar ju bën të hezitoni të bëni  hapa të rëndësishme.
Kini kujdes shfrytezoni mundësitë që ju jepen tani sepse keni për tu penduar më vonë.

Disa çështje nga e shkuara që janë shfaqur tani mes jush dhe partnerit, krijojnë një atmosferë të keqe në marrëdhënien tuaj dhe për këtë arsye duhet të veproni për ta rregulluar atë. Beqarët mos u ankoni, por shijoni lirinë tuaj, tani që mundeni.

Binjakët

Sot është një ditë  pozitive për ju dhe do ta kuptoni shumë shpejt, pasi optimizmi për disa çështje që mbetën nga e kaluara rikthehen dhe ju përmirësojnë humorin.

Programi juaj do të jetë plot me zhvillime që ju kënaqin dhe konfirmojnë  se përpjekjet tuaja po japin rezultat.

Problemet e ndryshme që ekzistojnë në lidhjen  diskutohen për të gjetur një zgjidhje.

Beqarët , përdorni  favorin e skenës planetare dhe afrojuni me maturi personit që ju intereson. Përgjigja e tij do të jetë e menjëhershme dhe pozitive.

Gaforrja

Dita është e favorshme për ju për të rikthyer disa nga marrëdhëniet tuaja që kanë kaluar disa vështirësi së fundmi. Mund të flisni hapur për gjithçka që ju ka mërzitur dhe me sinqeritet arrini të zgjidhni shumë nga keqkuptimet që ju kanë shqetësuar.

Në romancën tuaj  kaloni  ditë të bukur me partnerin tuaj.

Për beqarët dita është ideale për të flirtuar dhe afruar personin që ju intereson. Fati është në anën tuaj.

Luani

Disa ngjarje sot do t’ju befasojnë. Mos u dorëzoni para këtyre zhvillimeve të papritura dhe tregohuni  të qetë. Përdorni talentin tuaj diplomatik për t’i trajtuar ato dhe për t’i kthyer ngjarjet në avantazhin tuaj.
Shmangni acarimin dhe tensionin.

Ndjenjat tuaja po  shkojnë shumë mirë dhe kaloni një ditë plot dashuri në partnerin tuaj. Mos lejoni asnjë detaj t’ju prishë humorin dhe bisedoni me partnerin vetëm për çështje të këndshme.

Virgjëresha

Sot mbani qëndrim dinamik ndaj situatave dhe zgjidhni probleme të ndryshme që ju shqetësojnë.

Sidoqoftë, mos bëni lëvizje të nxituara dhe mos u lodhni shumë. Merrni kohë për të bërë diçka që ju kënaq dhe ju përmirëson humorin.

Në romancën tuaj keni një ditë plot biseda me partnerin. Beqarët , përgatituni për zhvillime të këndshme në jetën tuaj të dashurisë.

Peshorja

Sot veproni  për të përmirësuar kushtet e jetës suaj, por duhet të planifikoni çdo lëvizje që do bëni.

Sot ndjenja e ndryshimit do jetë intensive brenda jush. Periudha është shumë e favorshme për të vënë në aksion planet tuaja.

Akrepi

Çështje nga e kaluara që kthehen në jetën tuaj sot kërkojnë urgjentisht një zgjidhje. Zgjidhni sa më shpejt për t’u qetësuar përfundimisht nga stresi që ju shkaktojnë.

Në romancën tuaj nervat  ju prishin argëtimin dhe marrëdhënia juaj do jetë paksa e tensionuar sot.

Për beqarët është një moment i mirë për të njohur dikë interesant. Mbani sytë hapur.

Shigjetari

Sot kërkohet shumë vëmendje në vendimet që kanë të bëjnë me fushat kryesore të jetës suaj.

Ka disa vonesa që ju acarojnë dhe dëshironi të ndryshoni shumë gjëra. Jini të matur në sjelljen tuaj dhe mos u shtyni nga impulsiviteti juaj drejt veprimeve të gabuara.

Një ditë e çuditshme fillon për ju në fushën e dashurisë, pasi zbulohen disa sekrete që kanë të bëjnë me të shkuarën e partnerit tuaj dhe ju trishtojnë.

Bricjapi

Jeni në një periudhë rindërtimi dhe mund të filloni me baza të reja, për t’i dhënë një tjetër dimension jetës tuaj.

Dinamizmi juaj do jetë i lartë dhe idetë tuaja  ju çojnë drejt suksesit. Njerëzit rreth jush, të cilëve ju besoni, hapin rrugë të reja dhe sugjerojnë zgjidhje.

Marrëdhënia juaj është mjaft e mirë dhe ka ende perspektiva për t’u përmirësuar. Bëjini sugjerimet tuaja personit tuaj sot dhe është e sigurt që mund të kaloni shumë mirë.

Ujori

Pëpiquni sot të mos jeni pesimistë dhe të mos mendoni negativisht.

I keni sjellë gjërat në një pikë shumë pozitive. Sigurohuni që të relaksoheni dhe të kaloni mirë sepse planetët po ju ndihmojnë në planet tuaja për të ardhmen.

Në ndjenjat tuaja, mos keni çrregullime emocionale për shkak të pasigurisë që partneri juaj ndonjëherë mund t’ju krijojë.

Peshqit

Sot keni ankesa nga njerëzit që ju rrethojnë dhe pyesni veten se cilët janë ata që duan vërtet të mirën tuaj.

Do të zbuloni se ata që kujdesen janë të mjaftueshëm për t’ju bërë të ndiheni mirë dhe disa janë vërtet të panevojshëm dhe ju duhet t’i hiqni qafe. Mos hezitoni.


Shtuar 28.10.2021 23:15