Gjendet një çantë me 3 kg tritol dhe granata në Vlorë! Mister pronari

Rreth 3 kg tritol dhe disa granata janë gjetur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Tritoli dhe granata ishin vendosur në një çantë në një shtëpi të pabanuar.

Është e paqartë se kush është poseduesi i tyre, e ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po kryen veprimet për të zbardhur të plotë të gjithë ngjarjen./Albeu.com./

 


Shtuar 14.02.2023 22:47