Giroud: Treguam cilësitë tona, të lumtur për fitoren

Sulmuesi i Milanit, Olivier Giroud, foli për “Sky” pas fitores 0-4 ndaj Dinamo Zagreb.

I pyetur nga gazetari nëse kjo ndeshje ishte për të dhe për klubin më e mira në Europë, sulmuesi francez u përgjigj:

“Një fitore e madhe. Ne e përgatitëm mirë këtë ndeshje, donim të fillonim fuqishëm, me një dëshirë të madhe për të bërë mirë dhe për të qenë efektiv në front. Mund të kishim shënuar më shumë, por jam i kënaqur me rezultatin.”/ h.ll/albeu.com


Shtuar 26.10.2022 09:11