FOTO/ Kryeministri Rama merr pjesë në kremtimet e Karnavaleve në Shkodër

Kryeministri Edi Rama, gjatë padites së sotme (24 shkurt) ka zhvilluar një vizitë private në qytetin e Shkodrës.

Nën shoqërimin e kryetarit të bashkisë Shkodër Benet Beci, kreu i qeveris bëri një ecje në pedonale deri tek kinema Millenium e cila është në rikonstruksion e sipër ndërsa e vizitoi nga afër.

Kryeministri po ashtu ka marrë pjesë edhe ne kremtimet e karnavaleve përpara bashkisë, ndërsa ndodhet nën praninë e bashkëshortes dhe djalit të tij.


Shtuar 24.02.2024 19:49