Fabiana Britto, tifozja e flaktë e Milanit para dhe pas lindjes (FOTO LAJM)

Fabian Britto njihet si tifoze e flaktë e Milanit. Shpesh herë ajo publikon foto hot për ndjekësit, shkruan Albeu.com.

Së fundmi modelja e cila është bërë nënë ka publikuar foto teksa tregon format para dhe pas lindje:

“Këtu është një foto para lindjes dhe një pas lindjes. Nuk do të gënjej për faktin se më mungon ai trup i tonifikuar me bark të sheshtë, por në ditët e sotme kam prioritete të tjera që shkojnë përtej estetikës ”. Shumë komplimente nga ndjekësit, si për formën fizike të shoëgirl-it brazilian, ashtu edhe për fjalët frymëzuese., shkroji ajo. /albeu.com/


Shtuar 24.05.2021 17:09