Del traileri i “La Casa de Papel”, Netflix zbulon datën e premierës (VIDEO)

Seriali i Netflix, “La Casa de Papel” ka përfunduar xhirmiet e sezonit të fundit dhe gjithçka është gati për t’ju servirur shikuesëve.

Sezoni i pestë dhe i fundit do të ndahet në dy pjesë.

Pjesa e parë vjen premierë më 3 shtator, ndërsa pjesën e dytë, adhuruesit e serialit spanjoll do të duhet të presin deri më 3 dhjetor .

Në trailerin e publikuar nga Netflix, në titull thuhet: “Kjo është më shumë sesa një grabitje. Kjo është luftë”./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Netflix US (@netflix)

Shtuar 24.05.2021 17:01