Donaldi, Bora apo Beatrix? Stresi bëhet pjesë e “dramës” dhe zbulon kë mbështet (FOTO LAJM)

Bora-Donaldi-Beatrix, ky trekëndësh vipash po mundon prej ditësh shqiptarët të cilët janë bërë pjesë të “dramës” së Big Brother VIP.

Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri iu dha fund nga Donaldi, lidhja e tij e lënë pezull me moderatoren simpatike, Bora Zemani.

Shkak për këtë është bërë ndjenjat e aktorit ndaj këngëtares simpatike Beatrix Ramosaj dhe interesit të njëjtë të saj ndaj Veshajt.

Ndërkohë që shqiptarët “zien” nga ky trekëndësh dashurie, ka reaguar edhe reperi Stresi i cili ka rrëfyer se mes Borës, Donaldit dhe Beatrixit, ka një të preferuar.

“Doni opinionin tim? Bora Zemani është mbretëreshë (Queen)”- shkruan Stresi me anë të një postimi në story. /albeu.com/


Shtuar 6.12.2021 22:29