Chelsea befasohet në shtëpi por siguron kualifikimin (VIDEO)

Edhe pe humbi 0-1 në shtëpi nga Porto, Chelsea siguroi kualifikimin për në gjysmëfinale pas fitores 0-2 në Portugali një javë më parë, shkruan Albeu.com.

Në përgjithësi, Porto pati dominim të topit dhe shënoi golin në përfundimin e ndeshje përmes M.Taremi.

Ndërkohë, në gjysmfinale Chelsea pret fituesin e takimit Liverpool-Real Madrid që luhet të mërkurën. /albeu.com/


Shtuar 13.04.2021 23:04