Arrihet marrëveshja, zbulohet emri i trajnerit të Man United

Sipas “The Atheltic”, “Djajtë e Kuq” kanë arritur marrëveshje me Ralf Ragnick që pritet ta marrë stolin e Man United

Ragnick do të emërohet si trajner deri në fund të edicionit.

Ragnick në të kaluarën ka drejtuar skuadra si Hannover, Schalke, Hoffenheim dhe RB Leipzig. /albeu.com/

 


Shtuar 25.11.2021 16:30