Arbitri i derbit, zbulohet kush vendos drejtësi te Partizani-Tirana

Sot në orën 19:00 do të luhet derbi i kryeqytetit midis Partizanit dhe Tiranës në stadiumin “AIR Albania” e vlefshme për javën e 33 të Kategorisë Superiore.

Mësohet se arbitri kryesor që do të vendosi drejtësi për këtë supersfidë do të jetë gjyqtari i FIFA-s, Eldorian Hamiti.


Shtuar 13.05.2021 12:07