Aksident i trefishtë në Shkodër, tre të lënduar

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës ku 3 automjete janë përplasur në lagjen “Xhabije” dhe për pasojë shoferët janë dëmtuar lehtë.

Gjithashtu raportohet për dëme të mëdha materiale. Policia ndodhet në vendngjarje./albeu.com