“A jeni gati”? Vinz parlajmëron hitin e ri (VIDEO)

Kishin që në muajin gusht të vitit që lamë pas që antarët e grupit muzikor “Hellbanianz”, Stealth dhe Vinz  nuk kishin nxjerrë klip, ku për herë të fundit publikuan Hood Life 2, shkruan Albeu.com.

Së fundmi Vinz i cili ndodhet në Shqipëri përmes një postimi në “TikTok” ka paraljmëruar fansat për klipin e ri. Reperi shkraun: A jeni gati? Bashkangjitur këngën në makinë. /albeu.com/

Shtuar 30.04.2021 09:04

Tags: , ,