Lajmet e fundit në Albeu.com:
Kur partnerėt tė kapin mat nė momente tė sikletshme (FOTO LAJM)
Flet Rama: A do marrin pensionistėt shpėrblim?
Dekorimet mė qesharake pėr festat e fundvitit (FOTO LAJM)
Pėrplasi kėmbėsorin dhe ia mbathi nga vendi, kapet 43 vjeēari nė Tiranė
I dėnuari me vdekje merr propozim pėr martesė, gruaja qė i ka vjedhur zemrėn ēudit me atė qė thotė