Po çmend TikTok-un, njihuni me sozinë e Harry Potter-it (VIDEO)

Felix, një 25 vjeçar nga Franca ka tërhequr vëmendjen e internetit pasi postoi një fotografi ku krahasonte veten e tij me personazhin e famshëm, Harry Potter. Llogaria e tij në TikTok ka 1.3 milionë ndjekës dhe njerëzit janë fiksuar pas ngjashmërisë së frikshme mes tyre.

Ai u bë viral në këtë rrjet sociale në Shkurt, kur iu bashkua sfidës për t’u dukur si një personazh i famshëm, pasi postoi një video të tij duke e krahasuar veten me aktorin Daniel Radcliffe. Ai realizon shpeshherë video si Potter.

Një ndjekës i shkroi: “Me të vërtetë mendova se ishit Daniel Radcliff. Mos më trembni përsëri kështu“. Felix thotë se: “E gjithë kjo përvojë e TikTok është e mahnitshme, është një çmenduri dhe ende e vështirë për t’u kuptuar. Dashuria që marr nga njerëz në të gjithë botën, duke shijuar videot e mia, është vërtet mahnitëse.”

@felixir_Class dismissed … Time to play ⚡️? Had to re-upload, TikTok took it down //. ##foryoupage ##fyp ##pottertok ##viral ##slytherin ##potterhead ##pourtoi

♬ Goodbye (feat. Lyse) [Slow Version] – Feder


Shtuar 15.04.2021 10:05