Fshehën ar dhe para nën paruket e tyre, por policët i kapën dhe filmuan gjithçka (VIDEO)

Disa kontrabandistë indian kanë tentuar të fshihnin arin nën paruket e tyre, por që ata janë kapur nga organet e rendit.

Të dyshuarit u arrestuan në Aeroportin Ndërkombëtar Chennai të dielën, shkruan Daily Mail

Zyrtarët zbuluan se mashtruesit kishin ngjitur në kokë pako të zeza në të cilat kishte ari dhe para.

Ky është momenti kur dy burrat u kapen, duke kontrabanduar ari dhe para në një aeroport, nën parukat e tyre.

Të dyshuarit Magroob Akbarali dhe Zubair Hassan Rafiyutheen u ndaluan, ndërsa largoheshin nga aeroporti të dielën për shkak të modeleve të tyre të dyshimta./


Shtuar 24.03.2021 12:19

Tags: , ,