999 rezultate për

zikalter

“Perez përgënjeshtroi mediat, Modriç s’ka pranuar rinovimin me Realin” Luka Modriç vazhdon të jetë një temë e nxehtë në merkaton e kësaj vere. Interi kërkon me ngulm lojtarin më të mirë të Bo
Modric tek Interi? Ky veprim i kroatit bën zikaltërit të pashpresë për një transferim të tij “Modriç” është kthyer në një çështje shumë të diskutuar dhe duket se çdo gjë është aty ku ka qenë. Nëse klubi i Inte
Plas lufta Real-Inter pas ofertës së zikaltërve Te Real Madridi nuk e kanë marrë aspak mirë lajmin se Luka Modric kërkon të largohet, pas ofertës që skuadra e Interit i
Modriç tek Inter? Spalleti konfirmon lajmin: Ja çfarë ka thënë tekniku zikaltër Modriç tek Inter është prej ditësh lajmi kryesor në arenës e sportit. Pas fitores me Lyon Luçiano Spalletti ka folur
Morati: Interi është përforcuar Ish-presidenti i Interit, Masimo Morati i ka ngacmuar paksa tifozët internist. Ai është shprehur se nëse do të ishte end
"Suning" trondit tifozët zikaltër, mendon largimin e Mauro Icardit Mauro Icardi e dha sinjalin e largimit pas ndeshjes së humbur me Sasuolon, se do të bisedojë të ardhmen e tij me drejtue
Brozoviç falenderon Zengën pas barazimit ndaj Lazios Mesfushori kroat, Marselo Brozovic ka shkruar një status në profilin e tij në Instagram duke falënderuar Walter Zengën,
Shkëmbim i bujshëm ndërmjet Interit dhe Manchester United Gjatë merkatos së verës, Interi dhe Manchester United pritet të bashkëpunojnë ndërmjet tyre. Sipas lajmeve të fundit
Lojtarit të Interit i kërcënojnë bashkëshorten: Kam frikë të qëndrojë në shtëpi me tim bir Disa tifozë të Interit kanë bërë fajtor mbrojtësin Davide Santon për humbjen 3-2 ndaj Juventusit. Porsa mbrojtësi zikalt
Inter i jep lamtumirën Icardit? Statusi zikaltërve flet qartë (FOTO LAJM) Pa Champions nuk ka spektakël dhe pa Champions nuk ka as Icard. Argjentinasi e pati bërë të qartë më parë se ai nuk d
Inter ngec në Torino, vendos goli i Ljajic (VIDEO) Torino ka goditur ëndrrën e Interit për tu kaulifikuar në Champions League. Zikaltërit nuk ditën të përfitojnë nga h
Milan konfirmon gjendjen e Romagnolit, a do të luajë ai me Interin? Alessio Romagnolli pësoi një dëmtim të lehtë në seancën stërvitore të Milanit para ndeshjes së nesërme kundër Interit dh
Icardi nuk di të ndalet, fundos me golin e dytë personal Veronan Inter po e shikon veten në një avantazh lluksi pre 3-0 në ndeshjen kundër Hellas Veronës. Maurito Icardon me një dygo
Interi në zi, ndahet nga jeta njeriu shumë i rëndësishëm për ta Familja zikaltër e Interit ka humbur një nga pikat më të rëndësishme në klub ditën e sotme. Sot është ndarë nga jeta
Adriano rikthehet në kampin zikaltër, motivon skuadrën për tu rikthyer në maja Adriano rikthehet të vizitoi skuadrën zikaltër dhe takoi e bisedoi me trajnerin Spalletti dhe kapitenin Icardi. Sulmuesi
Inter dhe De Vrij të qetë, gjithçka në rrugën e duhur Mbrojtësi qendror i Lazios, Stefan de Vrij do të mbetet pa kontratë gjatë verës dhe kjo do të thotë se klubet janë të li
Inter mbush 110 vjeç, tifozët zikaltër pushtojnë Milanon (VIDEO) Në 9 mars të vitit 1908, sot fiks 110 vite më pas u krijua klubi zikaltër Inter. Një histori plot dashuri, pasioni, g
Të gjithë e duan, Inter dëshiron të sigurojë kartonin e Cancelos Cancelo në 3 muajt e fundit në krahun e djathtë të mbrojtjeska bindur klubin zikaltër dhe ka fituar zemrat e tifozëve dh
Sabatini e mbush Interin me më të mirët, nga Suning deri tek Spalleti Drejtori Sportiv i Interit, Walter Sabatini ka mbrojtur Suning Group, duke mos i cilësuar fajtorë për merkaton e klubit
Martinez refuzoi Realin që ti bashkohet Interit Lautaro Martinez nuk ka më dyshime, do të jetë lojtar i Interit duke nisur nga sezoni i ardhshëm, pas një operacioni që