999 rezultate për

ylli

Atletico Madridi në garë për yllin e Milanit Hakan Calhanoglu po kërkon 7 milionë euro në sezon përkundër 3.5 milionë euro që po ia ofron Milani për të rinovuar.
Reali i ofron Dortmundit edhe yllin e skuadrës për Haaland Real Madridi është duke provuar që më shkëmbim të fitojë garën për sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erling Haaland. G
Ylli i Slazburgut i gatshëm për tu transferuar në "Santiago Bernabeu" Real Madridi është afër që në janar të përforcojë skuadrën me yllin e RB Salzburgut, Dominik Szboszlai. "Los Blancos"
Juventusi parakalon Realin në garën për yllin e Bayernit Juventusi është duke prirë në garë me Real Madridin për shërbimet e mbrojtësit të Bayern Munichut, David Alaba. Sipas
Interi dhe Roma në garë për yllin e Torinos Torino e ka vendosur mbrojtësin Armando Izzo në merkato për janar, ndërsa Roma dhe Inter thuhet se janë favoritët që ta
Ylli i Lazios lëshon "bombën": Ne nuk na paguajnë, presidenti blen avion Nuk kanë fund problemet për Lazion. Sikurse të mjaftonin telashet për hetimin mbi shkeljen e protokollit sanitar, klubi
Reali ka arritur marrëveshjen me yllin e Ligue 1 Në sulm për Eduardo Camavingan. 18-vjeçari konsiderohet e ardhmja e futbollit: ka debutuar në Champions League dhe në
Klopp dhe Guardiola, luftë për yllin 15-vjeçar Klubet e mëdha në Evropë po shikojnë gjithnjë e më shumë nga futbollistët e rinj. Çështja e Zion Atta, vetëm 15 vjeç, nu
Ylli serb i Real Madridit i shpëton burgut Luka Jovic, ka arritur marrëveshje me prokurorinë serbe për ta paguar një gjobë me vlerë 30 mijë euro dhe në këtë mënyrë
Interi do të tentojë transferimin e yllit të Atalantës në janar, sakrifikohet Eriksen Interi në janar do provojë transferimin e sulmuesit të Atalantas, Ruslan Malinovskyi dhe do provojnë shitjen e mesfushor
Ish-ylli Interit shënon një gol të çmendur në Bundesligë, prekje "akrepi" (VIDEO) Valentino Lazaro ishte futbollisti i parë që Interi bleu pas emërimit të Antonio Contes, por te zikaltrit nuk arriti të
Real Madridi dhe Liverpool në garë për yllin e skuadrës franceze Liverpool po ndjek me kujdes progresin e Jeremy Doku te Rennes. Të Kuqtë kanë dashur ta marrin talentin belg kur isht
CR7 ka një kërkesë ndaj klubit, do patjetër yllin argjentinas në Torino Cristiano Ronaldo do Angel Di Maria-n tek Juventus. Sipas zërave të fundit të merkatos, CR7 duket se i ka kërkuar kl
"Gabimet paguhen shtrenjtë", ylli i Interit analizon humbjen ndaj Realit "Me siguri jemi të zhgënjyer për rezultatin. Kemi kryer gabime që në këto ndeshje paguhen shtrenjtë. Goli i tretë na pre
Zhbllokohet sfida, Basaksehir-United Basaksehir-United, ndeshje e vlefshme për javën e tretë të Champions League, është zhbllokuar pas vetëm 13 minutash lojë
Në ditën e rëndësishme për popullin amerikan, Rihanna jep këtë mesazh (FOTO LAJM) Në SHBA votimet janë drejt fundit dhe brenda disa ditësh do të dalë emri i presidentit të ardhshëm. Edhe Rihanna si shum
Më shumë joshëse se e frikshme, ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës (FOTO LAJM) Ylli televiziv, Lauren Goodger, është shfaqur e frikshme dhe njëkohësisht shumë seksi me rastin e “Halloween”. Ditën e d
Koeman do me çdo kusht yllin e City-t Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman është duke shtyrë bordin që gjatë janarit të transferojë qendërmbrojtësin e Manches
Pirlo dëshiron yllin e Manchester United në Torino Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo është duke shpresuar të rikthejë mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba në To
Manchester City e tremb, Interi i ofron dyfishin e pagës yllit të mbrojtjes Alessandro Bastoni ka edhe tre vite kontratë, por Interi po mendon të nënshkruajë me të një kontratë të re. Qendërmbrojt