999 rezultate për

vjedh

Reagon afrikani, të cilit Manastirliu i kopjoi punimin: Edhe unë ia kisha vjedhur një gruaje bullgare Gjatë ditës së djeshme, studentët e "Lëvizja për Universitetin" publikuan një denoncim sipas të cilit ministrja Manastir
Solari gjallëron Realin dhe vjedh stilin e Zidane Nëse ka pasur një plan që i ka funksionuar ish-trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, ka qenë plani i tij i famshë
​Doktorët e spitalit në Britani i vjedhin të dhënat mjekësore të Fergusonit Tre anëtarë të stafit mjekësor të spitalit ku u trajtua ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson,
Kërkon t'i "vjedhë" komunën, reagon Rakiq ndaj Bahtirit Kam marrë informacion se në Mitrovicën e jugut planifikohet bashkimi me veriun e Mitrovicës, ka thënë kryetari në dorëhe
EMRI/ "Tmerri" i shoferëve, arrestohet hajduti i makinave në Shkodër Policia e Shkodrës ka bërë më dije se ka vënë në pranga një shtetas 27-vjeçar, i cili akuzohet për një sërë vjedhjesh, k
Moderatori grek i vjedh idenë, Kelvi e bën publike videon (VIDEO) Nikos Moutsinas është një ndër moderatorët më të dashur për publikun grek i cili drejton emisionin “Gia tin parea” në te
Nëna denoncon në polici vjedhjen e makinës bashkë me vajzën, më pas përballet me dramën e jetës Vogëlushja Kiara Moore ishte në makinë me nënën e saj Kim Roëland kur kjo e fundit ndaloi para biznesit të familjes për
Deputeti nxjerr dokumentin: Rama po vjedh 20 milion euro me Unazën e Re (FOTO LAJM) Deputeti i PD Agron Shehaj së funmdi ka sulmuar kryeministrin, Edi Rama duke thënë se ai po përgatitet të marrë 20 mln e
Kishte fiksim "Benz-at", por ky është hajduti më i ndershëm në Shqipëri (VIDEO) Policia e Vlorës ka arrestuar sot një të të dyshuar për vjedhjen e katër makinave në Vlorë. Ai kishte fiksim "Benz-a
EMRAT/ Vodhën "Benz-in" dhe e dërguan për skrap, arrestohen tre hajdutët Tre të rinj kanë përfunduar në pranga të policisë pasi dyshohen se në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë vjedhur një mak
Ishte kthyer në "tmerrin" e shoferëve, arrestohet hajduti në Durrës Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e një 36 vjeçari i cili akuzohet për vjedhje të automjeteve. Sipas p
Si jua vjedhin makinën në 20 sekonda! Kjo pajisje po bën kërdinë (VIDEO) Vjedhja e makinave është një biznes i mirëfilltë i personave që merren me këtë aktivitet të jashtëligjshëm, por kohët e
I vjedhin varësen e shtrenjtë, këngëtarja shqiptare ka një lutje Me siguri të gjithë e keni vënë re që gjithmonë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha mbante një varëse me em
Shifra alarmante, rriten vjedhjet nga të miturit (FOTO LAJM) Përfshirja e të miturve në vepra penale vijon të jetë problem në shoqërinë shqiptare. Të dhënat nga Drejtoria e Poli
Vjedhje dhe tifozë që bien nga shkallët, çfarë nuk u pa në Shqipëri-Skoci (FOTO LAJM) Diku dëgjohej “Rolling Stones”, pak më tutje Elvana Gjata me “KUQEZI”, e shumë afër tyre dhjetëra skocezë që këndonin kë
Kush janë dy të rinjtë e arrestuar në Durrës për vjedhjen e 14 bizneseve (VIDEO) Dy persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi kanë kryer një sërë vjedhjesh lokalesh dhe dyqan
Kam vjedhur, mashtruar e gënjyer, a do më jepni azil? Karikatura e Gruevskit bëhet e famshme në Hungari Arratisja e ish kryeministrit Nikolla Gruevski nga Maqedonia në Hungari, ka qenë temë kryesore në të gjitha mediat e ven
Gruaja e El Chapo-s "vjedh" show-n në gjyqin historik të bashkëshortit (FOTO LAJM) Gruaja e El Chapos u paraqit në gjykatën e Bruklinit, për të ndjekur seancën e të shoqit, dhe bëri që të kthehen jo pak
Prokurori ndryshon termin, Ramizi shpëton nga gjykimi për vepër të rëndë Ndryshimi i veprës penale të Ramiz Kelmendit ka bërë që ai të "shpëtojë" nga gjykimi në Gjykatën Themelore të Prishtinës
EMRI/ Nga vjedhjet te pengmarrja, shqiptari kthehet në makthin e Italisë Mbi te rendojnë një sërë akuzash, vjedhje, disa plaçkitje dhe madje edhe një rrëmbim perosni. Mediat italiane shkruajnë