999 rezultate për

vije

Italia i kthen "nderin" Shqipërisë, dërgon grupin e ekspertëve pas rritjes së rasteve Duket se ka ardhur dita që ndihma që Shqipëria i dha Italisë, të kthehet pas. Me rritjen e shifrave të të infektuarve
Arbana dhe Eduarti plane të mëdha pasi të vijë në jetë djali: Dasëm në Bogë! (FOTO LAJM) Përmes një postimi në “Instastory”, moderatorja e njohur Arbana Osmani ka treguar se lindja e bebit të dytë po afron, nd
Pas Kakavijës bie sistemi edhe në Kapshticë: Mbesin të bllokuar shqiptarët dhe të huajt Ditën e sotme në Kakavijë, sistemi është bllokuar duke lënë shqiptarët dhe shtetasit e huaj të mebsin në pikën kufitare.
Këto janë uniformat e reja të Barcelonës për sezonin e ri (FOTO LAJM) Barcelona ka publikuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm. Uniforma e parë do të rikthejë vijat vertikale. Sidoqo
Maldini pranon ardhjen e Rangnick, vendos në pikëpyetje të ardhmen e tij Ditën e djeshme mediat italiane raportuan me siguri të plotë se Milani ka arritur akordin e plotë me gjermanin Ralf Rang
Basha i sigurt që do të vijë në pushtet, i premton Kosovës se do të heqë taksën e rrugës së Kombit Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti u prit në një takim nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ku në bisedën
Murrizi nuk kursehet: Nuk e votoj Reformën Zgjedhore të 3 hajdutëve! Në studion e emisionit “Top Talk” në Top Channel ishte i ftuar deputeti Myslim Murrizi. Gjatë fjalës së tij Murrizi
Pritjes prej 3 dekadash të Liverpool për fitimin e titullit mund ti vijë fundi sonte ‘The Reds’, sot mund të shpallen kampion të Premierligës pas pritjes së gjatë 30 vjeçare. Për të ndodhur kjo, Chelsea
3 kombinime çiftesh që mund të rikthehen tek njëri-tjetri këtë prapavijë Falë Mërkurit në prapavijë, këto kohë e dini që mund të përballeni me ndonjë keqkuptim të vogël, hatërmbetje, apo të has
Plasin polemikat, teknologjia dështoi që në ndeshjen e parë të Premier League Premierliga angleze është rikthyer në aksion, për të vazhduar pjesën finale të sezonit. Ndeshja hapëse ishte ajo mes
Deklarata e papritur për Bleona Matën: Vajza do të vijë për tre ditë në shtëpi, sa të hapen kufijtë 10 vite nga zhdukja e Bleona Matës, kur plaga është ende e hapur, familjarët shokohen nga një lajm i fundit që ua ngriti
Shtyhet për në fundjavë ceremonia e varrimit të Moikom Zeqos, pritet të vijë i biri nga Amerika Ditën e sotme është ndarë nga jeta Moikom Zeqo, pasi nuk i mbijetoi dot sëmundjes së rëndë, prej së cilës vuante prej vi
Dëshmia e djalit të kapitenit të Zogut: Do t'ju tërheqim zvarrë, s'do vijë më kurrë koha e babait tuaj Është publikuar historia e panjohur të Rapo Binerit me origjinë nga fshati Fushë-Bardhë i Gjirokastrës, i cili pasi u di
Skandal në Kakavijë, kush është polici që ngacmoi gruan shtatzënë pasi i kaloi burrin në Greqi Mbrëmjen e së hënës u denoncua një punonjës policie me detyrë në pikën e kalimit kufitar në Kakavijë të Gjirokastrës se
iPhone 12 gati të vijë në treg më shpejt se mendoni Kompania Apple, do të fillojë të prodhojë në masë iPhone 12 nga korriku për të dalë shumë shpejt në treg. Kohët e fun
Fluks në Kakavijë, policia bën njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët pa pasaportë Në pikën doganore të Kakavijës ka patur fluks lëvizjesh. Gjatë 24 orëve të fundit, kanë hyrë në Shqipëri rreth 526 shtet
Gjyqtari i njohur italian tregon gabimin më të madh në karrierës Ish gjyqtari i Serie A, Paolo Tagliavento, pranon se VAR do t’i mundësonte të shmangte pesë gabimet më të rënda në karri
Në ditët e fundit të shtatzanisë, Jonida Vokshi tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Jonida është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe sot postuar një foto ku tregon barkun e rrumbullakosur teksa ndodhet n
Alizoti: Presim që Veliaj të vije të na puthë në gushë tani, pastaj do na prishin shtëpitë (VIDEO) Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike Tomor Alizoti i ftuar në studion e “ABC News” ka komentuar shembjen e Teatrit
"Si gjen kohë të më lexojë, kur duhet të jetë në vijën e parë të frontit", Beqaj revoltohet me mjekun Kalo Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, i përgjigjet mjekut të njohur infeksionist, Tritan Kalo, i cili doli kundër pro