999 rezultate për

vendin

"Ne e djegim vendin dhe ua eleminojmë familjen", shqiptari zbërthen skemën si bashkëpunonin mafiozët italianë me shqiptarët Shqiptari i arrestuar në Itali si pjesë e një grupi që merrej me krime të ndryshme, kryesisht trafik kokaine, ka vendosu
VV merr Kuvendin, LDK pret ofertë të re: Çfarë po ndodh në Kosovë Lëvizja Vetëvendosje e ka thyer traditën e deritashme të formimit të institucioneve. Për herë të parë në historinë parla
Liverpool shkatërron Leicester dhe "blindon" vendin e parë (VIDEO) Liverpooli ka shfaqur të gjithë potencialin e tij dominues në fitoren 4-0 ndaj Leicester City-t në King Park Stadium.
Golashënuesi më i mirë i dekadës në Seria A, vendin e parë e mban "njeriu gol" Seria A ka kaluar shumë emra të mëdhenj vitet e fundit dhe ka parë sulmues të niveleve të larta, por i pari që kryeson l
Shumë afër Shqipërisë, zbuloni se cili qytet mban vendin e parë për Kulturën në 2019 (FOTOL AJM) Në kryeqytetin kulturor të këtij viti, Plovdiv tabelat e informacionit dhe banderolat e reklamave po largohen gradualish
RENEA dhe FAST blindojnë vendin me rastin e festave Festat e fundvitit shënojnë një rritje të kriminalitetit. E para, sepse shtohet lëvizja e njerëzve dhe e dyta, sepse shu
"Dhe vendin dhe Albin!" Klaudia Pepa "sulmon" publikisht Alba Hoxhën (FOTO LAJM) Vendi i dytë i Elvana Gjatës në Festivalin e RTSH-së ka ngjallur komente të shumta në Instagram. Një pjesë e publikut
Priste vendin e parë, Elvana Gjata bojkoton post-festivalin (VIDEO) Elvana Gjata, e cila ishte përfolur si fituese e paracaktuar e Festivalit të 58 të RTSH-së, e ka përjetuar shumë keq dal
IGJEUM: Nesër priten reshje dhe shtrëngata në të gjithë vendin Në veri dhe perëndim të Europës, nga Britania e Madhe deri në Spanjë, shirat e dendur kanë shkaktuar përmbytje të mëdha,
Dyshimet e para pse i shpërtheu makina, prokurori në vendin e ngjarjes Një automjet tip “Volsvagen”ka shpërthyer gjatë natës në qytetin e Vlorës. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjar
Meta: Liria e mediave në vendin tonë është përkeqësuar Presidenti i vendit Ilir Meta në konferencën e organizuar nga institucioni i Avokatit të Popullit me temë “Liria pa urre
Ndaluan dhe parkuan në vendin e gabuar, rrugorja procedon 840 shoferë (VIDEO) Policia rrugore në Tiranë gjatë 24 orëve të fundit ka proceduar 840 mjete për shkak të parkimit në vendin e gabuar.
Kush është Bonez, gjermani që zuri vendin e Mozzik në jetën e Loredanës (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana në pak kohë u kthyen në ciftin e preferuar të shqiptarëve. Me ardhjen në jetë në vajzës së tyre,
Mali i Tomorrit mbulohet nga dëbora, turistët vizitojnë vendin (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave, mund të shijojmë dhe bukuritë që fal natyra ku ajo më e dashura në këtë stinë është një peizas
Bëjnë sikur zihen, fotografi nxjerr sekretin: Rama dhe Gjuzi janë miq të vjetër! Opozita e re në Kuvendin e Shqipërisë vazhdon të frekuentojë Kuvendin në karriget e lëna bosh nga kolegët e tyre të opoz
I zuri vendin Renato Mekollit, rrëfehet Alsi: Për kuzhinën humba vajzën që doja Alsi Sinanaj është shefi i kuzhinës që i zuri vendin Renato Mekollit së fundmi në "Hell's kitchen". Ndonëse ky zëven
Shira në të gjithë vendin, mos e hiqni çadrën nga dora E shtuna pritet të jetë ditë me shi, ndaj mos harroni çadrën me vete ditën e nesërme. Pritet që gjithë territori të k
Tërmeti shkundi vendin por bashkia Krujë "se vë ujin në zjarr", asnjë informacion për situatën Tërmeti i 26 nëntorit shkatërroi 3 pallate në Thumanë ku fatkeqësisht humbën jetën 24 persona. Grupi i xhirimit të “ABC
U largua nga Digitalb pas 10 vitesh, Alban Skënderaj i zë vendin Jonida Vokshit? (VIDEO) Pak muaj më parë Jonida Vokshi deklaroi largimin nga platforma "Digitalb", pas 10 vitesh. Moderatorja bëri një postim pr
Gënjeu në CV dhe fitoi vendin e punës: Gruaja dënohet me një vit burg Një grua që gënjeu në CV dhe falsifikoi referenca të shkëlqyera për të fituar një vend pune me pagë të lartë në administ