999 rezultate për

turku

Dëmtimi i Calhanoglu qetëson Milanin! Ja kur kthehet turku në fushë Siç është raportuar nga Sky Sport, Hakan Calhanoglu do të duhet të qëndrojë jashtë fushave për rreth dhjetë ditë. Duk
Pas turkut, Eva Murati bën grekët "të çmenden" pas saj (FOTO LAJM) Eva Murati para disa ditësh tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, pasi mori një koment si përgjigje nga Can Yaman. Moderatorj
Erdhi "tapë" në shtëpi dhe u ktheu fjalën, turku mbyt vajzën e pjesët e trupit ia fsheh në frigorifer Një krim makabër ka ndodhur në Turqi ku një punëtor turk qebapi vrau vajzën e tij pasi erdhi e dehur në shtëpi. Shte
BE letër kryeministrit Rama: Turku Selami Simsek të mos ekstradohet! Pas vendimit për liri nga Gjykata e Apelit në Tiranë për shtetasin turk Selami Simsek, Eurodeputetja Romona Strugariu ka
Shqipëria rrëzon kërkesën e turkut Selami Simsek për azil, vendoset për dëbimin e tij Në një vendim 3 me 1, Komisioni Kombëtar për Azilin e Refugjatët arsyeton se ankimi i Selami Simsek kundër vendimit për
"Mos u bëni vonë si unë": Turku përlot me mesazhin pak para se të vdiste nga koronavirusi Koronavirusi ka vrarë 929 mijë persona deri më tani në të gjithë botën, ndërkohë që efektet financiare janë të pallogari
Nuk mjafton perla e Calhanoglu, Milan dhe Atalanta ndajnë pikët (VIDEO) Është mbyllur në barazim 1-1 sfida mes Milanit dhe Atalantës. Skuadra e Piolit, e cila i ka befasuar të gjithë me ecu
Zhbllokohet Lazio - Milan, "kuqezinjtë" në avantazh (VIDEO) Milani ka arritutr të zhbllokojë rëzultatin ndaj Lazios, në shtëpinë e këtyre të fundit. Është turku Calhanoglu që ka
Vidhte ar tek të pasurit dhe u shpërndante njerëzve, arrestohet turku Policia turke ka arrestuar një shtetas i cili vodhi ar në vilat e të paurve në Kutahya të Turqisë dhe ua shpërndau njerë
Arrestohet nga policia turku, tentoi të largohej me pasaportë bullgare Njw shtwtas turk,Ibrahim Yakar është kapur nga policia në Durrës. Mësohet se Yakar ishte me pasaportë bullgare, të ci
Turku letër autoriteteve shqiptare: Më rrezikohet jeta, mos më dërgoni në atdhe! Selami Simsek, shtetasi turk i arrestuar dhe dënuar në Shqipëri me 18 muaj për akuzën “Falsifikim i letërnjoftimeve, i p
Dembele gati t'i nënshtorhet nesër operacionit Ylli francez i Barcelonës, Dembele, vazhdon të vuajë nga lëndimet e njëpasnjëshme, që po ia pamundësojnë shfrytëzimin ma
"Në Turqi më rrezikohet jeta", merret vendimi për turkun Simsek Gjykata ka dhënë vendimin për turkun Selami Simsek, i arrestuar pak muaj më parë në Rinas me pasaportë të falsifikuar.
Edhe 4 të arrestuar për rrëmbimin e një turku në Prizren, u konfiskohen pajisje për falsifikim të dollarëve Me datën 20 janar 2020, njësiti i hetimeve rajonale në Prizren në bashkëpunim të ngushtë me Prokurorinë Themelore, ka re
"Po i bën stile të mira turkut", Genta Ismajli habit me përgjigjen epike ndaj fansit (FOTO LAJM) Genta Ismajli ka goditur me një video të publikuar në Instagramin e saj, video duket të jetë paralajmërim i ndonjë proje
Arsenal mendon të transferojë turkun e Milanit Gunners’ janë duke shqyrtuar mundësinë që të nisin një lëvizjen drejt yllit të Milan, Hakan Calhanoglu. ‘Mirror’ bën
Ende mister procedurat e autoriteteve shqiptare ndaj turkut "gylenist" Procedurat e ndjekura nga autoritetet shqiptare ndaj shtetasit turk Harun Çelik, i larguar nga vendi i tij si mbështetës
Toka e të pabesëve: Si u dorëzua mësuesi turk dhe "faji" që bëri në Turqi Toka e të pabesëve "Hë më, se dava turku ishte!”. Kjo është përgjigjia informale që merr nga kryeqeveria, nëse intere
Zbardhet vendimi i turkut: U kap me dokument fals, kishte paguar 2 mijë USD Detaje të reja kanë dalë në dritë rreth Harun Çelik i cili është dëbuar në Turqi vetëm pas orë pasi ai u la i lirë nga q
"Rrëmben turkun dhe e dërgon pako postale", Pollo reagon për ekstradimin e mësuesit Mësuesi turk Harun Çelik, 42 vjeç u dëbua nga Shqipëria duke cënuar kështu në këtë formë të drejtat themelore të njeriut