999 rezultate për

tayna

Flokët i ndërron gjithmonë, por këtë detaj Tayna nuk e heq (FOTO LAJM) ayna është një nga reperet më të njohura e të komentuara të momentit, si për karrierën edhe për ‘look-un’ e saj. Që
Tayna publikon këngën e re, por vëmendjen e merr Kejvina (VIDEO) Tayna është shëndërruar në një nga reperet me të dëgjuara në rrjet. Ajo së funmdi ka publikuar klipin e saj më të ri
Tayna bën një gjest të madh për djalin që u kthye në meme në Kosovë (VIDEO) Këngëtarja shumë e njohur dhe e dashur për publikun Tayna pas publikimit të këngës “Ring Ring” ka treguar për të gjithë
Tayna paraqitet si rrallë herë më parë Tayna është paraqitur me një veshje shumë interesante sonte në orët e vona. E derisa jemi mësuar ta shohim me një sti
Tayna dhuron ndihma për të varfërit Reperja e njohur, Tayna i është bashkuar sfidës së humoristit, Burim Ademi për të ndihmuar të varfërit, shkruan Albeu.co
Tayna ndjehet në superformë ne Itali (FOTO LAJM Reperja nga Prizreni vazhdon të shijojë suksesin e këngës “Ring Ring”, shkruan Albeu.com E njohur për linjat e saj im
Tayna me Louis Vuitton fallco, i kthehen këngët në boomerang (FOTO LAJM) Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit. Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e m
Një ndër reperet më sek*i, por si duket Tayna pa "makeup" (FOTO LAJM) Tayna, është kthyer në këngëtaret më të preferuara të rinisë shqiptare por jo vetëm. Ajo ia ka dalë mbanë të jetë në
Noizy dhe Tayna bashkë? Zbulohet çfarë i lidh Reperja Tayna po fiton suksese të njëpasnjëshme, ku edhe pse numëron pak projekte muzikore, këngët e saj janë kthyer të
Fansat në ethe, Tayna dhe Noizy sjellin “bombën”? Si Noizy, edhe Tayna janë të dy reperë shumë të pëlqyer nga publiku dhe që kanë arritur shumë sukses me këngët e tyre të
"Baba dhe mami i repit", Tayna thumbon Feron dhe Rinën Ashtu siç jemi mësuar të dëgjojmë, marrëdhëniet midis reperave nuk janë të mira. Versioni amerikan i gangsterëve që
"Je shembulli më i keq për rininë", Tayna i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) Reperja e re nga Kosova, Tayna, është kthyer në një nga femrat më të komentuara të shoWbizit shqiptar. Ajo ka fituar
"Modeloje hundën", Tayna lë me gisht në gojë komentuesin (FOTO LAJM) Reperja Tayna, është reperja më "in" e momentit. Ajo në vetëm pak këngë që ka bërë ka arritur ti shëndërrojë të gjit
"Ish i dashuri më ka tradhëtuar me Taynan" Këngëtarja Arta Memedi ka trazuar jo pak mediat sociale kohët e fundit. Ajo ka sqaruar në emisionin “Thumb” përplasjen m
Princesha e ditëlindjes, pamjet brenda super festës së Taynës (FOTO LAJM) Ditën e sotme, reperja Doruntina Shala, e njohur nga të gjithë si Tayna, ka festuar 22-vjetorin e lindjes së saj. Nëpërm
Rina përballë reperave, çfarë thotë për Tayna-n Kohët e fundit muzika shqiptare ka patur nje frymë të re dhe mjaft interesante me repere të reja. Njëra prej tyre e
Tayna shton në peshë dhe tregon të pasmet (FOTO LAJM) Është njëra ndër reperet e reja që shkaktoi ‘stuhi’ në estradën tonë. Rep-artistja nga Prizreni, Tayna rrëmben gjithn
Të gjitha kundër Taynës, Fifi dhe Arta vazhdojnë disset ndaj këngëtares Diss-et e shumta, krejt papritur, ashtu si nga hiçi, duket se do të vazhdojnë. Kënga më e re e Tayna-s ka ngjallur sëris
Tayna ka bërë buzët? Kështu përgjigjet reperja (FOTO LAJM) Tayna padyshim që është një nga reperet më të mira të muzikës shqiptare. Edhe pse nuk ka bërë shumë këngë, Tayna ka
U akuzua për operacione plastike, Tayna i përgjigjet gjithë disseve Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit. Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e m