999 rezultate për

sukses

Në kulmin e suksesit, këngëtarja e njohur rrëqeth me dëshirën për vetëvrasje (VIDEO) Kjo është historia rrëqethëse e këngëtares më famë botërore Billie Eilish. Momentalisht ajo po përjeton një sukses që sh
Mane i "etur" për sukses, karikon Liverpoolin: Do sakrifikojmë deri kur të sigurojmë trofetë Sadio Mane dëshiron ta shtojë edhe një medalje të artë të Premierligës dhe një të Ligës së Kampionëve në koleksionin e t
Zgjidhni vajzën që ju duket më e suksesshme dhe zbuloni detaje rreth personalitetit tuaj! Njerëzit shpesh dinë më shumë për të tjerët sesa ata dinë për veten e tyre. Testet psikologjike janë një mënyrë efektive
2020 viti i Kidës, së shpejti drejt suksesit ndërkombëtar (FOTO LAJM) Si duket suksesi që pati kënga “Don’t say no more” në bashkëpunim me Dj francez Hcue bëri që Kida mos ndalë këngët e saj
Evertoni bën vetëvrasje, Manchester City ja del me sukses (VIDEO) Manchester City nuk dorëzohet në garën për titullin e Premier League. Edhe pse ndodhet shpesh 13 apo dhe 16 pikë larg
"Tërmet" në San Siro, Udinese barazon rezultatin (VIDEO) Pas super golit të Theo Hernandez në minutën e 71' që përmbysi gjithcka u mendua se vendasit do të kishin gjithcka në ko
Milan - Udinese, formacionet zyrtare: Ibrahimovic në majën e sulmit (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanit dhe Udineses. Sot do të zhvillohen disa ndeshje në Serie A,
Xhaferi: Lufta kundër korrupsionit parakusht për një shtet të suksesshëm, demokratik dhe të drejtë Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi në takimin e sotëm e inkurajoi kryetaren dhe an
Lajm i keq për tifozët e Juves, pas operimit zbulohet sa do mungojë Demiral Mbrojtësi i Juventusit, Merih Demiral, operoi me sukses ligamentin në gjurin e majtë. 21-vjeçari turk u dëmtua në sfi
Gjoka: Shkëndija e ndërtuar për suksese (VIDEO) Kampioni aktual i Maqedonisë në futboll, Shkëndija është në javën e dytë të përgatitjeve dimërore dhe me katër lojtarë t
Rama e quajti një vit suksesi për policinë, por çfarë thonë shifrat? Që ka një mospërputhje të dukshme mes deklaratave të qeverisë shqiptare dhe realitetit, kjo tashmë është lehtësisht e ku
Mbylli plot sukses sezonin, Luana surprizon me projektin e radhës (FOTO LAJM) Luana Vjollca është autorja edhe moderatorja e emisionit “Shiko kush luan” që i ka dhuruar shqiptarëve të qeshura pafun
Nga Shqipëria në majat e suksesit në SHBA: Ja çfarë mendoj për Ramën Të pakta janë gratë në fushën e biznesit në Shtetet e Bashkuara, që kanë arritur suksesin e Rudina Seserit. Ajo është th
Oscar edhe këtë vit pa prezantues Për të dytin vit rradhazi, mbrëmja e ndarjes së çmimeve Oskar do të zhvillohet pa një prezantues. Duke parë suksesin
6 pohime që nuk i dëgjoni kurrë nga gratë e suksesshme Konstatim: Gratë e suksesshme i zgjedhin fjalët, sepse ato e njohin fuqinë e tyre. Këtu janë gjashtë pohime që nuk do i
Noizy lë pas artistet e tjerë shqiptarë, i pari që arrin këtë sukses (FOTO LAJM) Noizy është ndër artistët më të suksesshëm shqiptarë. Në karrierën e tij muzikore ai ka realizuar disa albume dhe kën
Klaudia Pepa arrin një tjetër sukses në Itali Klaudia Pepa po korr vetëm suksese në vendin fqinj, jo vetëm në fushën e baletit, prezantimit, por tani edhe në një tjet
PD në zi, ndahet nga jeta ish-deputeti (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ali Gripshi. Gripshi vuante nga një sëmundje e rëndë me te c
Kuqezinjtë e Tetovës përcjellin dekadën më të suksesshme në histori Shkëndija në dekadën e fundit u shndërua si një prej fuqive udhëheqëse në futbollin vendor, duke fituar 6 trofe dhe duke
Dita e fundit e vitit, cilat gabime duhet të shmangni 2019 pothuajse erdhi. Megjithatë nëse e nis me këmbën e djathtë, do jetë një vit shumë i mbarë. Sipas psikologut dhe dre