999 rezultate për

style

Pas plot 14 vitesh martesë, Jul Deda ka kërkesën epike për gruan (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Julian Deda dhe bashkëshortja e tij, Armanda, janë të martuar prej 14 vitesh dhe kanë dy fëmi
Pushimet e ëndrrave, Gjiko dhe Elita "arratisen" me Zërin drejt destinacionit fantastik (FOTO & VIDEO) Pas koncerteve të shumta të verës, reperi Gjiko ka marrë disa ditë pushimi dhe është nisur së bashku me bashkëshorten e
Manushi "rrëmben" bukuroshet e ekranit, pas Ildës zbulohet moderatorja tjetër e "Proçesit" (FOTO LAJM) Ish-velina e Stop-it Alesia Bami ka dhënë lajmin e shumëpritur. Me një postim në rrjete sociale, përkrah moderatorit, Ed
Getoari ndalon Marinën të jetë në televizion? Reagon këngëtari (VIDEO) Disa ditë më parë, në media u përfol se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po kalonin një krizë në martesë. Sipas burim
Angela Martini kthehet në Shqipëri me avion privat, cilat janë planet e modeles (FOTO LAJM) Angela Martini është modelja e famshme me origjinë nga Shqipëria e cila po korr sukseset e punës së saj në SHBA. Mode
Erjona Sulejmani nuk përmbahet, pozon sërish topless (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk heziton të vë në plan të parë asetet e saj
Shokon Justin Biber: Fama më bëri të drogohem dhe të mendoj për vetvrasje (FOTO LAJM) Justin Bieber është një ndër këngëtarët më të dashur dhe të preferuar për të gjithë njerëzit nëpër botë, po ashtu është
Ndahet Tuna nga Patris? Reagon për herë të parë këngëtarja (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme të dy këngëtareve të njohur, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, në rrjet nisi të përflitej edhe për
Modelja seksi shqiptare pjesë e festave dhe videove të çmendura të Dan Bilzerian (VIDEO) Dan Bilzerian është një ndër meshkujt më të ndjekur në Instagram, i cili njihet në të gjithë botën për jetën e shfrenuar
Vip-at mbi tavolina, brenda ditëlindjes së "çmendur" të Luanës (FOTO & VIDEO) Luana Vjollca festoi dje mbrëma ditëlindjen në një festë buzë detit me miq e të afërm! 28-vjetori i moderatores erdhi
Në prehër të Getoarit, Marina zbulon më shumë se ç'duhet (FOTO LAJM) Prej ditësh në media kanë qarkulluar lajme për një krizë mes çiftit të njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Por m
Kim Kardashian po quhet “nëna më e keqe” për look-un e fundit të vajzës (FOTO LAJM) Kim Kardashian po përballet me reagime nga më të ndryshmet në Instagram për look-un e fundit të vajzës 6-vjeçare North W
Shumë larg Loredanës! Ja ku ndodhej Mozzik ndërkohë që ajo festonte ditëlindjen (FOTO LAJM) Pas Norës dhe Robertit, një tjetër çift që po përflitet për ndarje kohët e fundit është Loredana dhe Mozzik! Reperi n
Kaq shumë dashuri! Ardit Gjebrea na theu zemrën me këtë foto të fëmijëve (FOTO LAJM) Pas disa ditësh që kaluan bashkë në Shqipëri, erdhi ajo koha kur Joni do të duhet të largohet nga familja e tij. Ardi
Morena Taraku e fiksuar pas luksit, ble "bishën" e re (FOTO LAJM) Morena Taraku ka vendosur “ta çmendë” Instagramin jo veç me fotot seksi, por edhe me jetën luksoze që ajo shfaq. Një
“U prehsh në parajsë”: Motrat Hadid humbasin njeriun e tyre të shtrenjtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme gjyshja e supermodeleve Bella dhe Gigi Hadid, ka ndërruar jetë. “Oma”, siç e quanin mbesat e saj, ka hu
Afrona zbulon dhuratën luksoze që do ta hapë vetëm ditën e dasmës (FOTO LAJM) Afrona Dika mezi po e pret ditën e madhe! Asaj dhe partnerit Blero Muharremi po ju ofrohet dita më e rëndësishme e ty
Luis Hamilton përplaset fuqishëm me barrierat mbrojtëse (VIDEO) Piloti i Formula1 Luis Hamilton ka pësuar një aksident gjatë provave zyrtare për çmimin e madh të Belgjikës. Britanik
Keni fiksim veshjet e Lori Hoxhës? Ky është truku që përdor fashionista (FOTO LAJM) Si fillim le të themi që do të donim ta dinim më herët këtë truk! Tani që pushimet tona përfunduam, na erdhi keq që n
Elita shofere, terrorizon Gjikon në makinë dhe video është epike (VIDEO) Vitet e fundit, në Shqipëri është rritur ndjeshëm numri i femrave në timon dhe tashmë është mëse normale të shohësh një