999 rezultate për

strakosha

Strakosha i pafat, Zapata tund rrjetën (VIDEO) Atalanta ka barazuar shifrat në 1-1 në ndeshjen që po zhvillohet në "Olimpico" kundër Lazios. Ishte Zabata i cili v
Lazio e "frikësuar", fundi i sezonit përcakton të ardhmen e Strakoshës Portieri i Shqipërisë, Thomas Strakosha, është konfirmuar këtë sezon si një nga portierët më premtues të Europës. Titull
Strakosha për penalltinë e pritur: I studioj sulmuesit kundërshtar (VIDEO) Thomas Strakosha ndihmoi Lazion e tij dje teksa i priti një penallti sulmuesit De Paul në fitoren që ekipi i Lazios arri
Strakosha: Tani duhen fakte, objektivat janë përcaktuar që në fillim të sezonit Thomas Strakosha, portieri i Lazio-s dhe Shqipërisë, ka folur për "Sky Sport" pas ndeshjes së fituar 2-0 ndaj Udinese-s,
Super Strakosha, i mohon golin nga penalltia Udineses (VIDEO) Lazio po fiton 2-0 kundër Udinese-s në shtëpi falë golave të Caicedo (21') dhe autogolit të Sandro (24'), por edhe falë
Lufta për zonën Champions, Strakosha sfidon Milanin Milani do të presë Lazion në një duel të drejtpërdrejtë për zonën Champions. Kuqezinjtë e Gattusos kanë grumbulluar
Strakosha para ndeshjes me Sassuolon: Jemi të dënuar të fitojmë Thomas Strakosha e di që Lacios nuk i lejohen më gabimet nëse kërkon që sezonin e ardhshëm të luajë në kompeticionin më
Tottenham nuk heq dorë nga Strakosha Sipas disa mediave angleze, Tottenham nuk heq dorë nga portieri i Kombëtares shqiptare Thomas Strakosha. Portieri i Lazi
Tottenham piketon Strakoshën Thomas Strakosha është një nga portierët më të mirë në Serina A. Sipas The Sun për portieri e Kombëtares shqiptare t
"Nga një koment në Instagram", prezantuesja flet për lidhjen me Strakoshën Thoma Strakosha u bë “kryefjalë” e mediave shqiptare dhe italiane ditët e fundit, për shkak të përjashtimit që i bëri Ch
Thomasi u përjashtua nga Panucci, flet Foto Strakosha Thomas Strakosha u la jashtë nga Panucci teksa Italiani nuk prefori ta grumbullonte me Kombëtaren shqiptare për arseye d
U përjashtua nga Panucci, reagon për herë të parë Strakosha (FOTO LAJM) Thomas Strakosha ditën e sotme është thënë se u përjashtua nga kombëtarja për shkak të një vonese. Sipas lajmit të s
Panucci e përjashtoi nga Kombëtarja por çfarë deklaronte Strakosha për të “Gardiani” i Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha, mësohet se është përjashtuar nga Kombëtarja për shkak të një vonese
Pannucci lë jasht Strakoshën Histori e çuditshme, nga ato që në kombëtare po ndodhin pak si shpesh kohët e fundit: Panorama-Sport raporton se Thomas
"Me Bledin"! Programi më i ri nga Bledi Strakosha Pas një mungese në programet televizive, moderatori i dashur për publikun Bledi Strakosha rikthet me një program të ri “
Tottenham në sulm për Strakoshën Portieri shqiptar i bardhekaltërve të Lazios, Thomas Strakosha nuk konsiderohet më një premtim i ri dhe as një surprizë
Strakosha nuk stërvitet, vijon të jetë i dëmtuar Lacio ka zhvilluar sot dy seanca stërvitore, ku grupi është ndarë në dy pjesë, që janë alternuar në fushë. Ushtrime forc
U dëmtua ndaj Romës, Strakosha mungon vetëm një ndeshje Thomas Strakosha ishte një nga lojtarët me të mirë në derbin e Lacios me Romën, që u luajt të shtunën në mbrëmje dhe u f
Strakosha më i miri i javës në Seria A Thomas Strakosha, ne derbin e fundjavës kundër Romës, ka qenë një nga lojtarët më të mirë në fushën e lojës, për Lacion,
Shkëlqeu ndaj Romës, Strakosha vlerësohet me notën 7 Të paktën tri ndërhyrje vendimtare për Thomas Strakoshën në derbin e djeshëm ndaj Romës. Nëse bardhekaltrit u rikthyen t