999 rezultate për

stervitore

Çmenden tifozët e Sportingut, sulmojnë dhe gjakosin lojtarët në stërvitje (FOTO LAJM) Një çmenduri totale ka ndodhur në qendrën stërvitore të Sportingut të Lisbonës, ku rreth 50 tifozë ultras të skuadrës ka
SKANDAL / Ultrasit e klubit dhunojnë lojtarët e tyre (FOTO LAJM) Një çmenduri totale ka ndodhur në qendrën stërvitore të Sportingut të Lisbonës, ku rreth 50 tifozë ultras të skuadrës ka
Rooney përshendetet me shokët e skuadrës pas kalimit në MLS Wayne Rooney sot paradite është përshëndetur me bashkëlojtarët e tij tek skuadra e Evertonit. Rooney mbërriti në qend
Në pritje të El Clasicos, Iniesta i mungon Barcelonës në seancën stërvitore ​Iniesta nuk kamundur të jetë në stërvitjen e Barcelonës para “El Clasicos” të dielën. Para kësaj ndeshje ka mu
Vazhdojnë dhimbjet e kokës për Bayernin, konfirmohet dhe i dëmturi i radhës Bayern Munich vetëm sa ponjihet me hallet para përballjes me Realin e Madridit. Pa Neuer, Vidal dhe Coman, bavaezët p
Përfundon stërvitja e fundit ndaj Norvegjisë, Panucci përdorë këtë skemë (FOTO LAJM) Shqipëria zhvilloi sot seancën e fundit stërvitore para testit me Norvegjinë që do të zhvillohet ditën e nesërme në orën
Kombëtarja e Norvegjisë mbërrin në Tiranë, përgatitet për seancat stërvitore (FOTO LAJM) Kombëtarja e Norvegjisë ka mbërritur sot në Tiranë, në prag të ndeshjes në miqësore me Shqipërinë, që do të zhvillohet n
Usain Boltit i mjafton seanca e parë stërvitore për të gjetur dygolëshin (VIDEO) Usain Bolt ka nisur sot një provë zyrtare me Borusian e Dortmundit dhe që në ditën e parë si futbollist, ka arritur të s
Problem për Panuccin, stërvitja e parë nis me mungesa në Kombëtare Kombëtarja Shqiptare ka zhvilluar sot seancën e parë stërvitore në orën 15:30 në kompleksin “Tropikal” në Durrës. Në min
Messi i bashkohet Argjentinës në Manchester (VIDEO) Kapiteni i Argjenitës, Lionel Messi, më në fund i është bashkuar bashkëlojtarëve të tij sot në Manchester, për miqësoren
Icardi 3 gola për 15 minuta, Samdorian e kthejnë në seancë stërvitore (VIDEO) Nuk duket më si një ndeshje ku do të diskutohet 3 pikshi. Samdoria për Interin e Spalletit ka rezultuar nëj kafshatë
Ramos surprizon me makinën e re, shkrin së qeshuri puntorët e qëndrës stërvitore (VIDEO) Sergio Ramos i ka surprizuar mëngjesin e sotëm të gjithë teksa ka mbrritur në qëndrën stërvitore në Valdebebas me një mj
Janari i tmerrshëm i Interit, mbyllet me dëmtimin e Icardit në stërvitje Mauro Icardi nuk e ka përfunduar të plotë seancën e sotme stërvitore te Interi, duke u larguar nga qendra stërvitore.
Dalin fotot e para të Sadikut tek Levante (FOTO LAJM) Armando Sadiku ka hedhur një hap gjigant në karrierën e tij duke u transferuar tek Levante. Elbasanlliu së fundmi ka
Trajneri i ri i Kukësit vjen me strategjinë e tij stërvitore Kukësi vijon pregatitjet në Antalia dhe sipas programit trajneri Peter Pacult drejton skuadrën në dy seanca stërvitore.
Tronditet Torino, Belotti humbet sezonin Një lajm mjaft i keq për Torinon, ka ardhur pas seancës së sotme stërvitore. Sulmuesi kryesor i ‘granatave’, Andrea Belo
Gattuso e kthen seancën stërvitore në mbledhje me prindër Humbja e thellë 3-0 ndaj Veronës në ‘Bentegodi’, u shoqërua me vendimin për grumbullimin e Milanit në qendrën sportive,
Pas besimit të presidentit Demi, trajneri Starova vendos rregull në skuadër Pasi ka marrë besimin e presidentit Demi duke u rikthyer në drejtimin e ekipit, edhe pse kishte dhënë dorëheqjen menjëhe
Mesfushori i kombëtares stërvitet veçmas, grupi vazhdon rregullisht stërvitjen Shqipëria ka kryer sot dy seanca stërvitore para miqësores me Turqinë që do të luhet më 13 nëntor në Antalia Skuadra
3 hajdutë sulmojnë ish portierin e Torinos Portieri i kombëtares angleze dhe aktualisht portieri i West Ham, Joe Hart pas përfundimit të seancës stërvitore të së p