999 rezultate për

sterling

Aguero dyfishon rezultatin për Cityn (VIDEO) Vetëm 3 minuta pasi ekzekutoi saktë penalltinë sulmuesi argjentinas Aguero ka arritur të shënojë golin e dytë personal p
Nëse Sterling shënon Manchester City nuk njeh humbje Sa herë që ai shënon, skuadra ku ai luan nuk humbet. Ky është Raheem Sterling, që në karrierën e tij ka realizuar gol në
Sterling: Presioni është te Liverpooli Ylli i Manchester City, Raheem Sterling ka komentuar garën për titullin e kampionit në Premier League. Ish anëtari i
City shkatërron Chelsean dhe merr kreun e renditjes (VIDEO) Manchester City ka shkatërruar Chelsean me rezultatin 6-0 në "Etihad Stadium". Ndeshja u zhvillua që në minutën e 4'
Manchester City nuk i ndahet Liverpoolit, bën detyrën ndaj Huddersfield (VIDEO) Manchester City nuk heq dorë nga titulli kampion. Qytetarët kanë fituar me rezultatin e pastër 3-0 në transfertë ndaj Hu
E tmerrshme, prindërit nuk i heqin pelenën bebes por mësoni çfarë ndodh Një infeksion i rëndë i lëkurës mbyti Sterling Kohenin. Djali 4 muajsh u gjet i vdekur në shtëpinë ku jetonte me prindë
Stërling shënon golin e 3 për Manchester City-n (VIDEO) Manchester City ka shënuar sërish gol me antë të sulmuesit anglez Stërling duke dërguar shifrat në 3-1, shkruan Albeu.co
Klopp mbron Sterling: Abuzuesit duhet të ndëshkohen Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka ofruar mbështetje yllit të Manchester Cityt, Raheem Sterlingut, pasi që ishte
Chelsea reagon pas fyerjeve raciste ndaj Sterling Chelsea ka suspenduar katër tifozë të skuadrës nga të gjitha ndeshjet, pas fyerjeve raciste gjatë ndeshjes të së shtunës
Manchester Citi kalon sërish në epërsi, autori golit Sterling (VIDEO) Manchester City e ka kthyer epërsinë ndaj Bournemouthit, në një ndeshje të Premierligës, që po zhvillohet momentalisht n
Manchester City "shkatërron" West Hamin, dy gola të shpejtë në 20 minuta (VIDEO) Manchester City e ka dyfishuar rezultatin ndaj West Hamit, në një ndeshje të Premierligës, që po zhvillohet momentalisht
Sot në 15:00, Supersfida England-Croatia Edhe pak orë na ndajnë nga sfida midis Anglisë dhe Croacisë në Ëembli. Sfidë e vlefshme për grupin 4 të divizionit A.
Fitoi derbin e Manchesterit, Guardiola kërkon llogari te Sterling (VIDEO) Manchester City mposhti Manchester Unitedin me rezultatin 3-1 në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 12-të të Premier
Stërling rinovon me Cityn me një pagë faraonike Ylli anglez që aktivizohet me skuadrën e Manchester City, Rahem Stërling ka rinovuar kontratën me “qytetarët” deri në vi
City bën Sterlingun futbollistin më të paguar anglez Sulmuesi i Manchester Cityt, Raheem Sterling ka rënë dakord për një kontratë të re me klubin dhe do të bëhet ylli më i p
Arrihet marrëveshja, ylli i Manchester rinovon kontratën për 5 vite të tjera Pep Guardiola po krijon një skuadër të pamposhtur te Manchester City me lojtarë shumë cilësor. Pas disa javësh rapor
Përfundon spektakli, Anglia fiton ndaj Spanjës (VIDEO) Anglia ka fituar minimalisht ndaj Spanjës me rezultatin 2-3 në "Estadio Benito Villamarín", e vlefshme për Ligën e Kombe
Anglia deklason Spanjën (VIDEO) Anglia po shkatërron Spanjën në "Estadio Benito Villamarín". Është përsëri Raheem Sterling në minutën e 38' që shëno
Lëndohet Raheem Sterling, nuk luan në Ligën e Kombeve për Anglinë Raheem Sterling është larguar nga skuadra e Anglisë për shkak të problemeve më shpinë. Federata Angleze në një njoft
Pritje "ekzemplare", portieri i Wolves i mohon golin Sterling (VIDEO) Rui Patricio, është bërë viral brenda pak minutash në rrjetet sociale, me naë të një video të publikuar nga ndeshja Wolv