999 rezultate për

spital

COVID-19/ Zvicra merr vendimin ekstrem: Nëse mbushen spitalet, nuk do pranojë persona mbi 85 vjeç Në të gjithë botën, ka nisur një valë e dytë COVID-19 me shifra shqetësuese. Ndërkohë që shumë vende po mendojnë të
Situata shqetësuese edhe spitale, të hënën hapet COVID-3 Prej ditësh në Shqipëri ka një rritje të madhe të rasteve të reja me COVID-19. Sot, Ministria e Shëndetësisë ka sqar
Aksident i rëndë, makina "fluturon në ajër" këmbësorin në autostradë Një aksident ka ndodhur në autostrdën Lezhë-Shkodër, ku një automjet ka përplasur një këmbësor. I plagosuri është tra
Disa orë në komisariat, flet Eduart Ndocaj: Më morën zvarrë, shkova në spital! Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar sapo doli nga komisariati i policisë në Lezhë, ku u shoqërua për disa orë, pasi nu
E porsalindura infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital Në Palermo të Italisë ka ndodhur një ngjarje shumë e trishtë. Një grua ka braktisur vajzën e saj të porsalindur, pasi fo
Foshnja me koronavirus, nëna e braktis në spital Në Palermo të Italisë ka ndodhur një ngjarje shumë e trishtë. Një grua ka braktisur vajzën e saj të porsalindur, pasi fo
Bëri për spital bashkëjetuesen, arrestohet 47 vjeçari në Tiranë dhe 6 të tjerë Policia e Tiranës ka arrestuar shtatë persona, një prej tyre i shpallur në kërkim kombëtar. Sipas policisë, shtetasi
COVID-19/ Rritet fluksi i të pacientëve, spitali Infektiv drejt mbarimit të shtretërve Orët e mbrëmjes së ditës së mërkurë kanë vënë në gatishmëri të plotë spitalin Covid 1 ku në më pak se gjysmë ore kanë mb
Arbana dhe Dielli dalin nga spitali, në shtëpi i pret festa më speciale (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një vogëlushi, të cil
Aksident në Milot, nisen me urgjencë drejt Traumës dy të rinj Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Milot, ku një makinë ka dalë nga rruga duke lënë të plagosur dy persona.
Maqedonia e Veriut drejt fundit të kapaciteteve në spitalet COVID Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha për Kanal 5 se sot janë pranuar pacientët e parë me koronavirus në spitalin m
Motori aksidenton këmbësoren, niset me urgjencë në spital Një 75-vjeçare ka mbetur e plagosur, pasi është aksidentuar ndërsa ishte duke ecur në këmbë në rrugën “Tre Dëshmorët” në
Lajme të mira nga Britania, si ndryshoi kurba e infeksionit COVID në ditët e fundit Vala e dytë e koronavirusit në Britani duket se po ‘avullon’, pasi numri mesatar i testeve pozitive ditore ka rënë për h
Tha se spitali covid-4 është gati, NATO nxjerr bllof Ramën "Spitalet Covid 3 dhe 4 janë Gati! Gati së bashku me personelin mjekësor!" Kështu deklaroi sot kryeministri Edi Rama
Nga dritarja e spitalit, pacienti me Covid-19 ndjek ceremoninë martesore të të birit (VIDEO) Pasi u infektua nga Covid-19 një burrë u detyrua të shtrohej në spital për një trajtim më të specializuar. Mirëpo, kj
"Kemi para 3 muaj të vështirë", Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu bëri apel që qytetarët, të mos i neglizhojnë masat e vendosura për të parand
Nuk e besonte, Covid-19 i merr jetën influencuesit në moshën 33-vjeçare (FOTO LAJM) Modeli dhe influencuesi ukrainas, Dmitriy Stuzhuk, që nuk besonte në ekzistencën e Covid-19 ka ndërruar jetën në moshën
"Më dërguan në spital", Ermal Fejzullahu tregon si pësoi sulm paniku në dasmë (FOTO LAJM) Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Çdo postim që bën apo dalje publike, përbë
Mbyllet reparti i neurologjisë në Spitalin e Beratit, shkak një mjeke me Covid-19 Drejtoria e Higjienës në spitalin e Beratit ka mbyllur repartin e neurologjise pasi një mjeke neurologe ka rezultuar poz
Makina bie nga ura prej 100 metrash, niset me urgjencë në spital 37 vjeçari Një aksident ka ndodhur në aksin Skrapar- Prishtë ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga një lartësi prej 100