999 rezultate për

spal

Zbulohet prapskena, Spalletti ishte pranë Juventusit në vitin 2014 Në prag të derbit të sotëm me Juventusit dhe Interit, Gazeta dello Sport ka zbuluar një prapskenë majft Interesant, shk
Nga duelet në fushë tek ato në stol, bilanci mes Allegrit dhe Spalletti Toskanë, me batutën gjithmonë gati dhe një ironi thumbuese. Por gabon rëndë ai apo ato që guxojnë t’u prekin skuadrat re
Spalletti publikon listën e lojtarëve, Nainggolan mungon ndaj Juventusit Radja Nainggolan është jashtë listës së skuadrës së Interit për Derbin e Italisë kundër Juventusit, por Sime Vrsaljko ës
Spalleti: Juventus është ekip i forte, por ne do të luajmë me guxim Nesër në mbrëmje do të zhvillohet përballja e shumëpritur e Inter kundër Juventus, shkruan Albeu.com. Pak orë para nd
Spalletti: Roma është e fortë, por ne do kërkojmë fitoren Interi do të luajë të dilen në transfertë ndaj Romës. Zikaltrit vijnë pas humbjes 1-0 ndaj Tottenham në ‘’Champios’’ du
Spalletti: ‘’Wembly’’ nuk më tremb, duam kualifikimin Interi do të luajë në transfertë ndaj Tottenhamit në stadiumin mitik ‘’Wembly’’ sot në orën 21:00. Në konferencën për s
Juventus nuk ndalet, Ronaldo me shokë mposhtin SPAL-in (VIDEO) Juventusi e ka vazhduar ecurinë e përkryer pa humbje në Serie A, pasi e mposhti Spalin 2-0 të shtunën në Torino, duke e
Juventus dyfishon rezultatin ndaj SPAL (VIDEO) Juventus ka dyfishuar rezultatin ndaj SPAL në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi kroat, Mario Mandzu
Ronaldo kalon në epërsi Juventusin ndaj SPAL (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj SPAL në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cristiano Ronal
Allegri: Topin e Artë e meriton CR7 Massimiliano Allegri u ndal në disa tema në konferencën për shtyp përpara sfidës me SPAL-in. Nga Topi i Artë, tek lojtar
Lajme të mira për Allegrin, Pjanic i gatshëm kundër SPAL Juventusi pritet ta këtë gati Miralem Pjanic për ndeshjen kundër SPAL-it. Pjanic u largua nga kombëtarja e Bosnjës me
Dhimbje koke për Allegrin, lëndohet Khedira Mesfushori i “Zonjës së Vjetër”, Sami Khedira ka pësuar një lëndim në kyçin e këmbës në stërvitje, dhe është në dyshim p
Spalletti tregon faktorin që ndikoi te humbja Trajneri i skuadrës së Interit, Luçiano Spalletti ka treguar arsyen e humbjes ndaj Atalantës. “I lejuam më shumë hapë
Spalletti paralajmëron Barçën dhe Realin Trajneri i skuadrës së Interit, Luçiano Spalletti ka paralajmëruar skuadrën e Barcelonës dhe Realin e Madridit në lidhje
Spalletti: Duhet të japim 100% për të mposhtur Barcelonën Trajneri i Interit, Luciano Spalletti paralajmëron se duhet dhënë 100 për qind për të mposhtur Barcelonën, por e sheh nd
Trajneri i Interit thur elozhe për Messin e Barcelonën Barcelona ditën e martë do të udhëtojë drejt Italisë, për përballjen me Interin në "San Siro". Para këtij takimi tra
Spalletti surprizon me vendimin për Nainggolan Trajneri i skuadrës së Interit, Luçiano Spalletti ka theksuar se mesfushori belg, Radja Nainggolan është rikuperuar plot
Spalletti ka një kërkesë të veçantë për Interin Trajneri i skuadrës së Interit, Luçiano Spalleti ka një kërkesë të veçantë për lojtarët. Ai tha se i pëlqeu vetëm pjesa
Spalletti zbulon gjendjen shëndetësore të Nainggolan Trajneri i skuadrës së Interit, Luçiano Spalleti ka theksuar se Nainggolan do të vazhdojë të stërvitet normalisht me sku
Spalletti: Inter duhet të reagojë menjëherë pas humbjes me Barcelonën Trajneri I skuadrës së Interit, Luçiano Splletti tha se skuadra e tij duhet të reagojë menjëherë pas humbjes me Barcelon