999 rezultate për

sokol

E papritur, mësohet kush do ta zëvëndësojë Sokol Ballën në Top Channel U përfol shumë për largimin e Sokol Ballës nga Top Channël dhe ky thashethem shkaktoi një bujë shumë të madhe, në botën
Sokol Balla shkon në Vizion Plus, reagon Turjan Hyska (FOTO LAJM) Pas largimit të gazetarit Sokol Balla nga Top Channel dhe vendosjes së tij në një pozicion të ri, atë të drejtorit ekzek
Sokol Balla, Drejtor Ekzekutiv në televizionin e njohur Sokol Balla në një mesazh në rrjetin social Twtter, pohoi se e lë Top Channel pas 12 vite pune atje. “Uroj që jeni d
Sokol Balla largohet nga TCH, për Vjollca Hoxhën nuk shembet Roma Përmes një postimi në Twitter mbremjen e djeshme, Balla njoftoi se ka ndarë rrugët me televizionin e njohur. Ai shkru
Tashmë e konfirmuar, Sokol Balla largohet nga Top Channel U përfol shumë për largimin e Sokol Ballës nga Top Channël dhe ky thashethem shkaktoi një bujë shumë të madhe, në botën
Rama ironizon Ballën në "shtëpinë" e tij për largimin nga Top Channel Largimi i Sokol ballës nga Top Channel shkaktoi një bujë shumë të madhe, në botën e medias gjithashtu edhe politikës.
Rama thumbon Sokol Ballën për largimin nga Top-i, vjen direkt përgjigja e gazetarit Kryeministri Edi Rama nuk harroi të thumbonte edhe gazetarin Sokol Balla për largimin nga Top Channel duke thënë se sëba
Sokol Dobruna: Gëzohem që do të shkoj në Gjykatën Speciale Në një shkrim të publikuar sot, u tha se aktakuzat e para të Gjykatës Speciale do të ngrihen pas 17 Shkurtit, e në listë
Sokol Balla largohet përfundimisht nga Top Channel Sokol Balla është larguar përfundimisht nga Top Channel. Ky informacion vjen disa javë pasi moderatori i Top Story i
E FUNDIT/ Sokol Balla largohet përfundimisht nga Top Channel Sokol Balla është larguar përfundimisht nga Top Channel. Ky informacion vjen disa javë pasi moderatori i Top Story i
Vëllai i Sokol Olldashit, fjalë prekëse në ditëlindjen e ish-deputetit të ndjerë Vdekja e ish-deputetit të PD-së Sokol Olldashit në një aksident automobilistik 4 vjet më parë, ishte shumë e papritur dh
Mjeku i Enverit tregon për gabimin që desh vdiq Sokol Hoxhën Hektor Peçi ka qenë një ndër mjekët personal të diktatorit Enver Hoxha deri në vitin 1972, gjatë intervistës për Panoram
Arrestohet personi që sulmoi Sokol Zogajn Policia e Kosovës në kuadër të Europool-it ose ndryshe Fast Kosova, në bashkëpunim me Policinë gjermane kanë arritur të
Historia ndër vite nga Azem Hajdari te Sokol Olldashi, figurat që krijuan PD-në Me rastin e 27 vjetorit ka folur kryetari aktual i Partisë Demokratike, duke përmendur disa nga figurat më të shqura ndë
Në karrocë me rrota dhe përçartje mendore, Sokoli tregon çastet e fundit të Enverit Djali i Enver Hoxhës, Sokol Hoxha ka rrëfyer detaje të reja për diktatorin dhe sidomos për castet e tij të fundit. A
Djali i Enverit tregon si i kërcënoi të mos flisnin mjeku i diktatorit Në përgjigjen e tij për mjekun e të atit, Isuf Kalo, djali i ish-diktatorit, Sokol Hoxha, teksa flet per likuidimin e Ev
Tre ish zyrtarët e lidhur me Habilajt, si u larguan jashtë Shqipërisë Emrat e tre ish-zyrtarëve të policisë të shpallur në kërkim kanë dalë në dritë nga përgjimet e grupit të Habilajve. G
U transferua nga Dhërmiu në Shkodër, Sokol Bode nën hetim edhe nga SHÇBA Një prej tre ish-drejtorëve për të cilët është lëshuar urdhërarresti nga Prokuroria është edhe ish-drejtori i Postës në
Pritet të arrestohet, Sokol Bode mund të jetë larguar drejt SHBA-ve Një prej zyrtarëve të lartë të policisë prej të cilëve është lëshuar urdhër arresti dyshohet të jetë larguar drejt SHBA-
Biseda e fundit me Olldashin, gazetari rrëfen si ndodhi aksidenti Mes dëshmive për aksidentin tragjik që i mori jetën ish-ministrit të Transporteve, Sokol Olldashit, vjen një dëshmi inte