999 rezultate për

skuadres

Barcelona "shuplakë" skuadrës së Uzunit (VIDEO) Barcelona ka fituar 5-1 në shtëpi ndaj Ferencvarosh. Messi, Fati, Coutinho, Pedri e Dembele shënuan golat për katalun
Pique nuk përmbajet ndaj shokëve të skuadrës: K**** mu**, sa pak gjak Barcelona mori një humbje surprizuese kundër Getafes në fundjavë, teksa takimi përfundoi me shifrat 1-0 në favor të vend
Vazhdon përplasja Koeman-Messi Sipas asaj që raporton ESPN, trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka thënë se Lionel Messi mund të luajë më mirë. Str
Klopp "buzëqesh" para takimit me Evertonin, ka të gatshëm dy yjet e skuadrës Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp mori një lajm të shkëlqyeshëm sot para derbit me Everton. Gjegjësisht, Sadio Mane
Humbi rast të pastër për gol, futbollistët rrahin për vdekje shokun e skuadrës Gabimet mund të të kushtojnë dhe jetën! Kjo gjë ka ndodhur sot në një zonë të largët të Ugandës ku një futbollist i ri ë
Ansu Fati shpallet "Lojtari i Muajit" në La Liga Talenti i Barcelonës ka nisur të shkruajë mbarë rrugëtimin e tij në futboll. 17 vjeçari i skuadrës së Barcelonës, Ans
Vazhdojnë lajmet negative për Liverpoolin, Alisson mungon ndaj Everton Liverpool do të kenë një mungesë të madhe për derbin lokal ndaj Everton. Derbi i Merseyside nuk do të shoh të zbres n
Luana zëvëndëson kapitenin, "Shiko kush luan" sonte me një personazh të ri (VIDEO) Puntata e sotme e “Shiko Kush Luan”, veç të ftuarve të rinj do të na njohë edhe me kapitenin e ri të skuadrës blu… Rezar
Dalin rezultatet e skuadrës së Napolit për Covid-19 Të gjithë lojtarët e Napolit kanë dalë negativ në testimin e parë për COVID-19. Një lajm i mirë për skuadrën e Napoli
Humbja ndaj Liverpool, Xhaka shpërthen ndaj shokëve të skuadrës Granit Xhaka mbeti i befasuar nga humbja e Arsenalit 3-1 ndaj Liverpoolit në Premier League. BeIN Sports raporton se
Pas debutimit kundër Juventusin, Kumbulla reagon me një postim Debutimi pozitiv i Marash Kumbullës me fanellën e Romës. Qendërmbrojtësi shqiptar ishte autori i një performance shumë b
Koeman-it i plotësohet dëshira, mbrojtësi pritet të nënshkruaj me katalanasit së shpejti Vetëm nënshkrimi mungon, pasi Sergino Dest tashmë është një lojtar i Barcelonës. Sipas asaj që raportohet nga Rac 1,
Reali pa Marcelon në ndeshjen ndaj Real Betis Vazhdojnë problemet me lëndime te skuadra e Real Madrid. Mbrojtësi i majtë, Marcelo, nuk do të jetë në shërbim të sku
Ndodh në Rusi, lojtari shpallet njeriu i ndeshjes dhe merr dhuratë AK-47 Në Rusi të shpërblejnë me armë. Kjo i ka ndodhur portierit Saveli Konov që pas ndeshjes së hokejit u shpall njeriu i
Allegri gati të rikthehet në punë, mund të marrë drejtimin e skuadrës së Serie A Massimiliano Allegri, i gatshëm të marrë drejtimin e Romës pikërisht tani që pronarët Friedkin kanë dyshime serioze për
Uzuni nuk ndalet, shënon përsëri në Champions (VIDEO) Futbollisti i Kombëtares “abonohet” me golin në Ligën e Kampionëve. Pasi i siguroi kualifikimin Ferencvaroshit në sfidën
Super lajm për Juventusin, Dybala ritkehet në stërvitje Paulo Dybala është rikthyer në stërvitje ditën e djeshme, duke kompletuar një seancë të plotë me shokët e skuadrës te Ju
Hap i madh në karrierë, Keidi Bare niset drejt Barcelonës për të firmosur me klubin e ri Keidi Bare bëhet gati për etapën e re të karrierës së tij. Mesfushori i përfaqësueses shqiptare, sot u ka dhënë lamtumir
Atletico Madrid në negociata me Arsenalin për yllin e mesfushës Lucas Torreira është dëshira e skuadrës së Atletico Madrid. Ylli uruguaian i skuadrës së Arsenal shihet si i duhuri p
Allegri merr drejtimin e skuadrës së njohur në Serie A? Roma mund të ndryshoj trajner vetëm pas javës së parë në Serie A. Barazimi ndaj Veronas ka bërë që të kryqëzohet nga