999 rezultate për

skriniar

Skriniar tregon se kujt i trembet nga lojtarët e Milanit Derbi Milan - Inter pritet të jetë sërish emocionues edhe pse nuk vendos gjë për titullin kampion. Skriniar ka folur në
Skriniar presion Milanit: Icardi do u thyejë ecurinë pozitive Derbi i Milanos po afron, po ngjall pasione dhe thyen rekorde. Pritet një San Siro i tejmbushur, dhe mediat italiane sig
80 milion euro dhe asnjë cent më pak, Interi i vendos çmimin lojtarit të tij Administratorët e Interit mund t'a shesin Milan Skriniar nëse marrin ofertën e duhur nga ekipet e tjera. Ai cilësohet
Skriniar i përgjigjet klubeve që e duan: E shoh veten tek Interi Milan Skriniar thotë se është i lumtur tek Inter, aty ku e ka ndërmend të qëndrojë edhe për shumë vite të tjera. Barc
Skriniar i premton besnikëri Interit Milan Skriniar është shndërruar në një nga lojtarët më të rëndësishëm te Interi, duke tërhequr edhe vëmendjen e klubeve
Skriniar tërheq fjalët e veta për largimin nga Inter Milan Skriniar ka sqaruar deklaratën e dhënë për revistën sllovake “Sport”, e cila irritoi jo pak tifozët e Interit, pas
Skriniar: Realin dhe Barçën i duan të gjithë Milan Skriniar ishte surpriza më e bukur e Serisë A dhe Interit, këtë sezon, pasi me paraqitjet e tij konstante, ka bind
Interi u tregon çmimin e Skriniarit të Interesuarve për shërbimet e tij Skriniar iu bashkua Interit verën e kaluar nga Sampdoria, dhe pohohet se në fund të sezonit do të largohet prej italianë
Agjenti i Skriniar: Kemi refuzuar ofertë prej 60-65 milionë euro për të Agjenti i Milan Skriniar zbulon se Inter ka refuzuar "60-65m €" nga një prej Real Madridit, Barcelonës, Manchester Cityt
Gjigantët Europian vihen pas Skriniarit Sipas La Gazzetta dello Sport. Tre gjigantët evropian, City, Real dhe Barca janë gati që gjatë janarit të luftojnë për S
Ofertat vetëm sa shtohen, Interi vendos çmimin e Skriniarit Paraqitjet e shkëlqyera të Milan Skriniar në këtë sezon me Interin nuk kanë mbetur pa rënë në sy. Klubet më të mëdha
Skriniar flet për të ardhmen Milan Skriniar, mbrojtësi që në këtë sezon ka shpërthyer me fanellën e Interit duke u shndërruar në shtyllën e prapavijë
Do të befasoheni nga lëndimi i tmerrshëm që mori Kalinic nga Skriniar (FOTO LAJM) Sulmuesi kroat i Milanit, Nikola Kalinic, me një postim në rrjetet sociale një fotografi ka shfaq lëndimi që e ka pësuar
Skriniar u premton tifozëve vetëm zonën Champions Milan Skriniar ka rezultuar deri më sot një blerje e qëlluar, pasi ka qenë një pikë kyç e Interit të Spalletit. Mbroj
Formacionet zyrtare: Inter - Atalanta Interi përballet sonte me Atalantën në "Giuseppe Meazza", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 13-të të Serie A. Inter
Barcelona dhe Chelsea përplasen fuqishëm për Milan Skriniar Milan Skriniar ka shkëlqyer në këto 12 ndeshjet e para me Interin. Sllovaku i talentuar përveç që ka qenë i pakalueshëm
Milan Skriniar nuk është i interesuar për një kalim tek Barcelona Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, thotë se nuk është i interesuar për klubin spanjoll, Barcelona. "Objektivi im është
Milan Skriniar pas fitores kundër Veronas shprehet krenar pë arritjet e deri tanishme Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, ka folur për mediat italiane pas fitores së Interit ndaj Veronas. Ai u shpreh pa
Skriniar: Jemi të lumtur me këtë fitore të rëndësishme Milan Skriniar përshëndet një "fitore të rëndësishme" kundër Veronas, pasi Inter vendosi një rekord të klubit për pikë p
Atletico Madrid kërkon ish-mbrojtësin e Sampdorias Fillimi mbresëlënës i Milan Skriniar këtë sezon ka tërhequr vëmendjen e Atletico Madrid dhe gjigandët e La Ligës do të v