999 rezultate për

skandalin

Deputetët e PD kërkojnë llogari për skandalin e koncesionit të Spitallës Deputetët e Partisë Demokratike në Komisionin e Veprimtarive Prodhuese, deklaruan sot se qeveria nuk po bën asnjë reform
Beckenbauer përfshihet në skandalin e FIFA-së Presidenti i Federatës së Futbollit të Maltës, Norman Darmanin Demajo, ka thënë se Beckenbauer ka qenë i përfshirë në ne
Ruçi kundër hetimit ndërkombëtar për skandalin e CEZ Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi, është kundër një hetimi ndërkombëtar për skandalin e CEZ.
Berisha: Skup mediatik afrimiteti me Metën Në një prononcim për mediat dhene jashtë sallës së Kuvendit, ish kryeministri Berisha ka sqaruar se marrëdhënia e tij me
Meta "malsori" e ka me “moçalorin” Dritan Prifti? Kreu i Kuvendit Ilir Meta pati një ditë të ngjeshur takimesh sot, ku fillimisht u prit nga Presidenti Nishani dhe më pas
Xhaferaj: CEZ-i po mbulon skandalin Tahiri, opozita të mos ndjekë axhendën e qeverisë Skandali i CEZ-it ka përfshirë të gjithë sferën publike të vendit duke nxitur edhe një shqetësim të qarqe të caktuara po
Ja çfarë shkruan Kim Mehmeti për skandalin "Magjar Telekom" Publicisti Kim Mehmeti ka komentuar rreth akuzave më të fundit ndaj drejtuesve të BDI-së, përfshirë edhe kryetarin Ali A
MPB konfirmon skandalin e 156 mijë pasaportave Me anë të një njoftimi zyrtar, Ministria e Brendshme bën të ditur se ky institucion propozoi në vjeshtën e vitit 2013, s
UEFA nis zyrtarisht hetimin për skandalin e kroatëve Institucioni më i madh i futbollit, UEFA, edhe zyrtarisht ka nisur hetim për kryqin nazist që u pa në fushë në ndeshjen
Berisha denoncon skandalin e barnave të rimbursueshme Në postimin e radhës në Facebook, ish kryeministri Berisha akuzon ministrin Beqaj se firmat pranë tij janë përgjegjëse p
Përjashtohen nga profesioni prokurorët që zbuluan skandalin e korrupsionit në Turqi 4 prokurorët që merreshin me hetimet e skandalit të korrupsionit të 4 ministrave të qeverisë turke dhe disa biznesmenëve
Gashi i kërkon EULEX të hetojë skandalin për rastin “Kleçka" Avokati i Fatmir Limajt në rastin ‘Kleçka’, Tomë Gashi, ka thënë se “EULEX-i duhet detyrimisht të hetojë atë që ka dalë
Korrupsioni në EULEX, hetimet mbyllen në fund të marsit Hetimet ndaj Misionit Evropian për Sundimin e Ligjit në Kosovë, EULEX, që po zhvillohen nga Bashkimi Evropian mbi skanda
Nikolla për videoskandalin: Dhuna nuk ka vend në shkolla tona Ministria e Arsimit reagon në lidhje me videoskandalin, që ndodhi në shkallën 9-vjeçare "Prek Gjoni" në Bajzë të Malësis
Braçe reagon për skandalin në peshëngritje Peshëngritja ka dëmtuar edhe më tepër se çdo herë tjetër imazhin e Shqipërisë dhe jo vetëm të këtij sporti. Lidhur me kë
Deputeti britanik: Të hetohet korrupsioni i EULEX-it Deputeti i Partisë Konservatore në Parlamentin Europian, David Campbell Bannerman është shprehur thellësisht i dëshpërua
Ja çfarë deklarojnë prokurorja dhe gjykatësi për skandalin në EULEX (FOTO VIDEO) Prokurorja e pezulluar Maria Bamieh, e cila këtë javë akuzoi ish kolegun e EULEX, gjykatësin italian Francesco Florit, s
Meta: Mbështes drejtësinë në hetimin e skandalit në BSH “Qëndrimi im lidhur me skandalin e vjedhjes së thesarit nga Banka e Shqipërisë është i pandryshueshëm: mbështes prokuror
Opozita: Kemi fakte për skandalin e Gruevskit Zëdhënësi i partisë maqedonase në opozitë, LSDM-së, Petre Shillegov ka thënë se ka dokumente të reja për skandalin e Nik
Rama: Qeveria reagoi për skandalin e Sarandës Skandali në zyrat e punës në qytetin e Sarandës, ku sekretari i deputetit të Partisë Socialiste, Koço Kokëdhimës, Argon