999 rezultate për

siguron

United siguron paratë për Pogbanë nga shitja e fanellave të Ibrës Blerja e Zlatan Ibrahimovic, është edhe blerja më e mirë e këtij sezoni te United, të paktën në marketing. Edhe pse
Conte: Kjo është përgjigja për ata që nuk besuan te ne Trajneri i Italisë, Antonio Conte ndihet krenar për skuadrën e tij, që arriti një tjetër fitore, por këtë herë më të vua
Clinton siguron votat e demokratëve për presidente Hillary Clinton ka arritur të mbledhë votat e nevojshme të delegatëve për t’u kandiduar si kandidatja demokratike për pr
Ja ku e siguronte drogën Balili Në vitin 2006 Klement Balili i shpëtoi hetimit pas kapjes me disa persona të tjerë, duke transportuar kanabis nga Lazara
E bujshme, Juventus siguron një super blerje nga Roma Juventus ka bërë goditjen e parë të madhe në merkaton e verës. "Sportmediaset" njofton në mënyrë ekskluzive se bardhezi
Inter siguron shërbimet e yllit të Ajaxit Skuadra e Interit ka arritur marrëveshje me skuadrën holandeze, Ajax për shërbimet e sulmuesit Anwar El Ghazi. Inter
Arsenali siguron shërbimet e Xhakës për 30 milionë euro Zyrtarisht Granit Xhaka do të luaj në Arsenal edicionin e ardhshëm. Skuadra angleze ka arritur marrëveshje për transf
Ronaldo po e shkatërron Wolfsburgun Cristiano Ronaldo ka shënuar edhe golin e tretë kundër Wolfsburgut duke kthyer gjithçka në favor të Realit të Madridit.
Vllaznia fiton në Balls, siguron qëndrimin në Superligë Vllaznia merr një fitore të madhe në Ballsh falë golit të shënuar nga Kalaja duke hedhur në këtë mënyrë një hap të sigur
Google jep 1 milion dollarë për luftimin e virusit Zika Virusi Zika pati një shpërthim të madh dhe për këtë arsye u deklarua një rrezik global ndaj shëndetit publik nga Organiz
Mourinho siguron Van Gaal-in deri në fund të sezonit Louis van Gaal duket se e ka të sigurt vendin e tij në pankinën e Manchester United deri në fund të sezonit. Sipas asaj
LDK siguron PDK-në për votimin e Thaçit president Partia Demokratike e Kosovës, lidhur me zgjedhja e Thaçit president është punë e kryer. Kjo parti tashmë është siguruar
Fëmija e fanellës me qese, siguron uniformën dhe pret Messin (FOTO LAJM) Tifozi që u bë i famshëm në botë në javët e fundit me fanellën me qese plastike dhe me emrin e Messit tashmë po e bën ën
Milani siguron një vend në gjysmëfinale të Kupës (VIDEO) Milani ka fituar me Carpin me rezultat 2 me 1 për të kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Golat e fitores për
Burg biznesmenit që i siguronte vajza Berlusconit (FOTO LAJM) Gjykata e Barit në Itali ka shpallur fajtor një biznesmen, i cili akuzohej se kishte paguar prostituta për të marrë pjes
Ja si mund të siguroni një biletë për në "Euro 2016" Për shkak të kërkesave të larta, do të jetë pak e vështirë, por jo e pamundur për tifozët e Shqipërisë të ndjekin Kombët
Portugalia siguron kualifikimin (VIDEO) Portugalia tashmë ka siguruar kualifikimin për kampionatin evropian "Francë 2016". Në ndeshjen e zhvilluar sonte, por
Tottenham godet në merkato, siguron yllin e Leverkusenit Tottenhami ka zyrtarizuar blerjen e mesfushorit Heung-min Son nga Leverkuseni, për një shifër që i kalon 30 milionë euro
Arsenali siguron fitoren e parë, i falet një autogoli (VIDEO) Arsenali merr fitoren e parë për këtë sezon në Premier League. Topcinjtë e Londrës kanë marrë një fitore shumë të vështi
Unaza e Madhe e Tiranës, shteti siguron strehim për 106 familje Ndërtimi i Unazës së Madhe të Tiranës, duket se numrin e familjeve të prekura nga ky projekt e ka çuar nga 76 në 106 fam