999 rezultate për

shpetim

Ish-kryebashkiaku Shpëtim Gjika i shpëton burgut Ka përfunduar gjykimi për Shpëtim Gjikën në Gjykatën e Vlorës. Gjykatësi Laurent Fucia e ka dënuar atë me 4 vite, për f
Akuzohet për ndërtim pa leje, ja kur vendoset fati i ish-kryebashkiakut Shpëtim Gjika Gjykata e Vlorës Lidhur par fatin e ish kreut të bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika, do të marrë vendimin përfundimtar në
Liqeni i Dibrës, tashmë edhe me ekipe shpëtimi Në brigjet e Liqenit të Dibrës, në pjesën afër plazhit të qytetit, ku ka edhe vizitueshmëri më të madhe, nisën të funksi
Rezultati për mandatin e Tiranës ndryshon sërish, ja sa vota plus ka PDIU Beteja për mandatin e deputetit në Tiranë po bëhet edhe më e fortë, teksa në përplasjen mes PS dhe PDIU, partia e Shpëti
Historiani plas “bombën”: Athina ka paguar që Idrizi të mbetet jashtë Kuvendit Çështja e mandatit të Shpëtim Idrizit është një çështje e nxehtë e PDIU-së e cila po “lufton” për të marrë mandatin e Id
Dhjetëra viktima nga përmbytjet në Japoni (VIDEO) Të paktën 16 persona kanë gjetur vdekjen deri më tani si pasojë e reshjeve të dendura të shiut që shkaktuan përmbytje të
15 të vdekur nga përmbytjet në Japoni Të paktën 15 persona kanë vdekur në Japoni si pasojë e reshjeve të dendura që kanë përfshirë pjesën jugore të vendit
Manjani plas “bombën”: Shpëtim Idrizit ia vodhën mandatin. Ju flas për provat Ish-ministri i LSI-së Ylli Manjani, është shprehur se i është vjedhur mandati Shpëtim Idrizit në zgjedhjet e 25 Qershori
MAKABRE/ Çfarë ndodhi mes "mostrës" dhe 10 vjeçarit në Peshkopi Prindërit e Shpëtim Zizës kanë rikthyer në vëmëndje ngjarjen e rëndë të ndodhur më 2007 ku djali i tyre akuzohet se ka p
FMN-ja për herë të fundit në një program shpëtimi për Greqinë Fondi Monetar Ndërkombëtar, kreditor i Greqisë përkrah zonës euro, nuk do të marrë më pjesë në një program grek shpëtimi
Një zjarr i madh ka përfshirë malin e Delogozhdës në Strugë Zjarr i madh ka rënë dje pasdite në malin që gjendet mes Strugës dhe fshatrave Dologozhdë dhe Poum. Ekipet e njësive
LAJM I FUNDIT/ Prokuroria kërkon 9 vite burg për Shpëtim Gjikën Ish-kryebashkiaku i Vlorës Shpëtim Gjika rrezikon të dënohet me 9 vite burg pasi është nën akuzë për disa shkelje të rën
Si "hëngri" Tirana Ben Blushin dhe Shpëtim Idrizin Kanë mbetur edhe 26 kuti deri në përfundimin e numërimit të votave në Tiranë dhe pas çdo flete të nxjerrë prej aty po bë
E FUNDIT/ Zbardhet "fati" i mandatit të Shpëtim Idrizit Shpëtim Idrizit i duhen shumë pak vota për të marrë mandatin në Tiranë, por duke parë se cilat kuti kanë mbetur pa numër
Vetëm një "grusht votash", ja numrat që e fusin Idrizin në Kuvend Në Tiranë kanë mbetur pa u hapur edhe 41 kuti ndërkohë që Shpëtim Idrizi nuk e ka siguruar ende mandatin e deputetit. At
Vangjel Dule futet në Kuvend, Shpëtim Idrizi mbetet jashtë Kryetari i PDIU Shpëtim Idrizi edhe pse ka marrë mbi 11566 vota akoma nuk e ka siguruar mandatin e tij për të qënë deput
E FUNDIT/ Shpëtim Idrizi akoma pa mandat, mbeten edhe 67 kuti në Tiranë Deri më tani, në Tiranë janë numëruar 1 131 kuti nga 1 198 gjithsej, nga të cilat PS ka siguruar 18 mandate, PD 11 dhe L
Beteja për Tiranën, PDIU akoma në ethe për Shpëtim Idrizin Në qarkun e Tiranës kanë mbetur vetëm 75 kuti votimi për t’u numëruar. Nga rezultatet e deritanishme nga KQZ PS ka m
Shpëtim Idrizi rikthehet në lojë, i merr mandatit PS e futet në Kuvend Deri në këto momente janë numëruar 5117 kuti votimi nga 5362. Sipas të dhënave të KQZ deri më tani, PS është në avan
Tirana merr mandatin e PDIU, Shpëtim Idrizi mbetet jashtë parlamentit Ne qarkun e Tiranes deri tani janë numëruar 1117 kuti nga 1198. Keshtu, deri tani PS merr 18 mandate, duke ia marre