999 rezultate për

shpesh

Shenjat e horoskopit dhe frika që mbartin gjithmonë me vete Sot do të flasim për shenjat zodiakale që kanë shpesh dhe gjithmonë frikë. Për ato personalitete që për një arsye apo pë
Mos i bëni më, këto gabime jua mbushin shtëpinë me baktere 1. Nuk keni një plan-rutinë pastrimi Filloni dhe mendoni për një mënyrë strategjike të të pastruarit të shtëpisë në m
Kujdes! Marrëdhëniet me këto shenja të horoskopit shpesh janë të dhimbshme Mes dramës dhe egoizmit, këto shenja të zodiakut vijnë në pasojat përfundimtare për të provuar një shans të dytë, edhe k
Dalin fotot e shumë viteve më parë, ka kryer operacione plastike Armina Mevlani? (FOTO LAJM) Armina Mevlani është pyetur pafund përsa i përket operacioneve plastike. Pasi e ka mohuar disa herë bloggeria është
Dikush t'i japë një shpjegim, fotot më të çuditshme që keni parë (FOTO LAJM) Na ndodh shpesh të befasohemi nga gjërat që shohim gjatë jetës së përditshme dhe shpesh mbetemi pa fjalë. Si në rasti
Ish zv-ministrja e PS: S’duhet të ketë më ambasadorë që flasin në emër të popullit shqiptar Ish-zv.ministrja socialiste Irena Beqiraj ka reaguar ashpër në rrjetet sociale duke thënë se në Shqipëri nuk duhet të ke
Për t'i "mbyllur gojën", disa këshilla si të shprehni mendimin tuaj bindshëm (FOTO LAJM) Siç thoshte pinguini nga Madagaskari, “Arsyet më duken të lodhshme dhe të mërzitshme. Ne do të përdorim forcën.” Njerëzi
Çfarë po përpiqet t’ju thotë trupi përmes thonjve të cilët po ju çahen apo thyhen shpesh Ndër mineralet më thelbësore apo më të rëndësishme në trupin e njeriut është magnezi sepse furnizon shumë antioksidantë
"Nëse e ka bërë, të varet", ish-kryeplaku në Maliq flet për akuzat e vajzës ndaj babait Maliqi i Korçës është tronditur nga akuzat për ngacmim seksual ndaj një babai kundrejt vajzës së tij 18 vjeçare. Në n
Po mbyllim punët me "video call", por pse kjo mënyrë është e lodhshme Thirrjet me video janë mjaft të rëndësishme, sepse janë një zëvëndësues për ndërveprimin social, veçanërisht në kohën e
7 truke të çuditshme të gjysheve tona që funksionojnë më së miri Në çdo rast prindërit dhe gjyshërit tanë gjithmonë kanë një këshillë për të na dhënë. Kur grindemi me një mik ose nëse d
7 truke të çuditshme të gjysheve tona, që funksionojnë më së miri Në çdo rast prindërit dhe gjyshërit tanë gjithmonë kanë një këshillë për të na dhënë. Kur grindemi me një mik ose nëse d
Dëshirat e "special one" shpesh herë janë befasuese, kërkon Ibrahimovicin te Tottenham Synimet e Mourinhos në lidhje me transferimet siç duket janë të ndryshme nga trajnerët e tjerë. Kësaj radhe trajneri
"Më pyesin çdo ditë", Arbana Osmani i përgjigjet pyetjes më të shpeshtë "Dua të të bëj të lumtur" drejtuar nga Arbana Osmani ka mbyllur transmetimet nga Covid-19. Moderatorja tregon se mer
Nuk ndodh shpesh, Reali heq dorë nga Harry Kane Sulmuesi kryesor i Tottenhamit dhe kapiteni i skuadrës duket se nuk do të ndryshojë kampionat por do të mbetet në Premie
Gary Neville zbulon pse Fergusoni nuk e bëri asnjëherë kapiten Ronaldon Gary Neville ka zbuluar arsyen pse Sir Alex Fergusoni nuk u kishte dhënë shiritin e kapitenit katër lojtarëve të tij, du
Lei Kraja e thotë ''troç'', dua të martohem me Frenki De Jong ose me... (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen
Mbroni veten dhe familjen tuaj: Dezinfektoni menjëherë këta pesë artikuj Ekspertët kanë paralajmëruar prej ditësh që koronavirusi zgjat në sipërfaqe të caktuara, kështu që është e rëndësishme t
Të "fshehtat" e aeroportit, 9 sekretet e atyre që na kontrollojnë pasaportat dhe bagazhet (FOTO) Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve. Vetëm njerëzit që p
Nga divani i shtëpisë me duart copë, Luana Vjollca zbuloi se është një super nikoqire (VIDEO) Nuk jemi mësuar ta shohim shpesh të bëjë pushime, megjithatë në situatën që ndodhemi, Luana Vjollca është detyruar të që