999 rezultate për

shijuar

Prag sfida Portugali-Spanjë, tifozët në festë (FOTO-LAJM) Sonte pritet të njihet edhe skuadra e parë finaliste e këtij kampionati europian. Ata që mezi e presin këtë sfidë janë t
Obama-Cameron duke shijuar një ndeshje basketbolli Presidenti amerikan, Barak Obama dhe kryeministri britanik David Cameron kanë ndjekur sëbashku një ndeshje basketbolli n
Tifoz i zjarrtë, Djokoviç feston me Ibrën dhe Milanin Nga plazhet e Dubait, në triumfin e “San Siro”-s kundër Arsenalit. Novak Djokoviç ka qenë një nga figurat e shquara të s
Juventus ngjit kullën më të lartë në botë Me nje aparat ne dorë kanë fotografuar veten si turistë të zakonshëm por edhe janë pritur e nderuar nga njerëz shumë të
Nuk e kam në plan të dal ne pension Sir Alex Ferguson thotë se ai nuk e ka në plan të pensionohet nga Old Trafford në një të ardhme të afërt, dhe është i fo
Del Piero: Me Juven e kam shijuar çdo sekondë Sulmuesi i Juventusit, Alessandro Del Piero, ka folur për ‘martesën’ e tij 15 vjeçare me Zo