999 rezultate për

shfaq

Edhe pse e diel, makina e Arta Markut shfaqet në zyrën e Edi Ramës Makina e Kryeprokurores së Përkohshme Arta Marku është parë të hyjë mëngjesin e sotëm në godinën e kryeministrisë. Fotot
Shfaqet Dick Marty, përpiqet të flasë shumë por nuk thotë asgjë Ish-raportuesi i Këshillit të Evropës, Dick Marty, ka thënë se nuk dihet e gjithë e vërteta për krimet në Kosovë dhe se
Qetësohet protesta, shfaqen pamje në murin e kryeministrisë Lideri demokrat Lulzim Basha është rikthyer përpara kryeministrisë, ku militantët kanë vijuar ndriçimin përmes celularëv
Rishfaqet pas qindra vitesh shpenzi i zhdukur Një specie e zhdukur shpendësh e quajtur Rallidae është rishfaqur pikërisht në ishullin ku jetonin më parë. Shkencëtarët
Kim Kardashianja shqiptare shfaqet nga shtrati (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Flaka Krelani ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, foto të cilat tregojnë më
Ka kënduar për Erdoganin dhe Putinin, ministri Daçiç sërish shfaqet me mikrofon (VIDEO) Ministri i punëve të jashtme të Serbisë edhe njëherë është paraqitur në rolin e argëtuesit, këtë herë ka marrë mikrofoni
Emily Ratajkowski çmend fansat, shfaqet tërësisht e zhveshur (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga modelet më të përfolura të momentit. Së fundmi Emily është shfaqur plotësisht nudo në
Luana shfaqet pa “make up”, paralajmëron projektin e radhës(FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga personazhet më të përfolura në median shqiptare. Së fundmi ajo ka marrë përsipër riskun të s
Klubi i madh shfaq interes për Robben Arjen Robben do ti japë lamtumirë Bayern Munich pas nëj dekade. Holandezi kërkohet shumë skuadra por së fundmi ajo q
Zbulojeni përse dukemi më bukur para pasqyrës se sa në foto Para se të dilni nga shtëpia, në pasqyrë dukeni bukur, mirëpo fotografitë tregojnë diçka tjetër. Pra, kujt t’i besohet?
Po shkëlqen te Atalanta, dy klube të mëdha pas Gjimshitit Berat Gjimshiti po kalon një super formë të Atalanta. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare shënoi së fundmi në ndeshjen ndaj
Shfaqet serbi i akuzuar se ka vrarë djalin e Kumnovës (FOTO LAJM) Janë bërë 20 vite nga vrasja dhe zhdukja e familjarëve të Nysrete Kumnovës. Përfaqësuesja e shoqatës “Thirrjet e nënave”
Ariu shfaqet nëpër rrugët e Prizrenit (VIDEO) Arinjtë kanë filluar të bëhen problem shumë i madh për banorët e fshatrave të Prizrenit, që së fundmi kanë raportuar se
Shfaqet djali me lëkurë ujku (FOTO LAJM) Quhet Lukas Starr dhe jeton në Alaskë, SHBA. I lindur më anomalinë “ gjigantizëm i nevusit kongjential”, 11 vjeçari
Përqafimi i vdekjes me gjarprin gjigant! Shfaqja që për pak u kthye në tragjedi (VIDEO) Trajneri rus i gjarpërinjve po jepje një shfaqje në një cirk ku kishte vendosur një gjarpër rreth qafës së tij. Por
Kryeministrja serbe shfaqet me bikini (FOTO LAJM) Ana Brnabic, kryeministrja serbe, po fsheh thellë jetën e tij private, veçanërisht sepse ajo publikisht pranoi orientimi
Bayern shfaq interes për sulmuesin e Premier League Pasi u raportua se Arsenal kishte nisur negociatat me Wilfried Zaha, tani thuhet se edhe Bayern Munich dhe Atletico Madr
Po shkëlqen në Greqi, mbrojtësi i Kombëtares kërkohet nga Paok Enea Mihaj i cili po shkëlqen këtë sezon me Panetelikos, tashmë ofertat për të nuk mungojnë. Së fundmi mediat greke b
Françeska Jaçe shfaqet nga shtrati me një veshje përvëluese (FOTO LAJM) Ajo është ndër bukuroshet që tërheq vëmendje me imazhet që i shpërndan në rrjetet sociale, Françeska Jaçe vazhdon ta bëj
Këngëtarja e njohur pas vendimit që mori nisi të dalë me bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e grupit Little Mix, i cili ishte pjesë e programit “The X Factor”, në vitin 2011, ka filluar një karrierë të