999 rezultate për

river

Dekriminalizimi, KQZ do riverifikojë formularët e Berishës, Ristanit, Dules dhe... Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të riverifikojë ditën e enjte formularët e disa deputetëve dhe kryetarëve të bashkive
Boca-River, miqësorja degjeneron në sherr masiv (VIDEO) Ishte thjesht një miqësore parasezonale, por Boca Juniors-River Plate nuk është asnjëherë e tillë. Tre lojtarë por edhe
"Greater Albania", Greek police arrest 2 drivers of the Albanian Foreign Ministry Greek media report that two drivers of the Albanian foreign ministry were arrested in Greece after police found them boo
Locatelli thyen një rekord te Milani Manuel Locatelli i dhuroi 3 pikë të arta ekipit të tij dhe vendin e dytë në klasifikim. 18-vjeçari i kuqezinjve vendosi
Terroristi i vrarë në Kanada betohej se do të vdiste si dëshmor për ISIS (VIDEO) Araon Driver, i cili u vra këtë të mërkurë nga gjatë bastisjes së policisë në banesën e tij në Kanada, ishte përkrahës
Hit-and-run driver who killed mother of two arrested A 37-year-old woman was killed today by a hit and run driver in the Albanian capital. The police arrested the 20-year-ol
Sekreti i braktisjes së parkut "Disney’s River Country" (FOTO LAJM) "Disney" ka ndërtuar një ndër parqët më të rrallë dhe më të bukur ujor në botë, por që prej 15 vitesh tashmë ky park ësh
Corpse found near the river in Mat A corpse has been found today in the village of Suc in Mat. The police said that it had some wounds in the head. The
Ja momenti kur Messi e Mascherano ofendohen nga bashkëkombasit e tyre (VIDEO) Një incident ka ndodhur në Aeroportin Ndërkombëtar "Narita", në Tokio. Kur lojtarët e Barcelonës ishin përgatitur për
Formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona-River Plate Pas pak minutash do të luhet finalja e Kupës së Botës për klube, ndërkohë që janë zyrtarizuar edhe formacionet e Barcelo
Kjo skuadër dikur ka refuzuar Messin Messi ka qenë në prova për disa ditë me River Platen, por në fund nuk mundi të transferohej. "Pleshti" në atë kohë ishte
Gazetarja bukuroshe e River Plate që "sfidon" Barçën (FOTO LAJM) Barcelona do të luajë në finalen e madhe të Kupës së Botës për klube ndaj ekipit të River Plate. Ndeshja që do të luhate
Tom Doshi involved in a car crash Socialist MP, Tom Doshi has been involved in a car crash. The accident happened in Shkoder-Velipoje highway. His Audi ca
Ndërpritet Boca Juniors- River, nuk mungon droni (VIDEO) Klasikja e futbollit amerikano-jugor nuk ka mundur të shkojë deri në fund. Derbi mes Boca Juniors dhe River Plate, nuk a
"Copa America", publikohet lista e Kolumbisë dhe Uruguajit Pas Argjentinës, edhe dy pretendente të tjera për të fituar Copa America 2015, Kolumbia dhe Uruguaji, kanë publikuar lis
"Pula" Tevez, ja historia e festimit (VIDEO) Festimi i Carlos Tevez pas golit tëshënuar dje kundër Lazios është identik me atë të 11 viteve më parë në derbin e Coppa
Corpse found floating in the river in Bulqiza A corpse has been found today in the place known as Ura e Cerenecit in Bulqiza. The victim has been identified as Uke Ma
Drivers to pay for road maintenance Minister of Transports and Infrastructure, Edmond Haxhinasto, in an interview for Kosovapress, comments on the regional
Viagra futbollistëve për të marrë frymë më mirë Stafi mjekësor i skuadrës argjentinase River Plate vendosi që t’i jepte futbollistëve viagra për të përballuar një ndesh
Mascherano: Dua ta mbyll karrierën te River Plate "Dua ta mbyll karrierën te River Plate": Javier Mascherano ka folur për të ardhmen e tij në një intervistë për "Fox Spor